ALTANA SZEŚCIOKĄTNA

ALTANA SZEŚCIOKĄTNA

Wymiary:

  • wysokość 474 cm
  • średnica 400 cm

Waga: 4010 kg

Dostępne kolory:

  • biały
  • patynowany
  • ceglasty i mocno postarzany

Zapytaj lub kup produkt

Cena: 74 500 zł

Koszt przesyłki: w cenie

Termin realizacji: około 30 dni

Podstawowe informacje o produkcie

Ta reprezentacyjna altana nadaje się tylko do najpiękniejszych parków i ogrodów. Idealna do ceremoni ślubnych w plenerze, jako nastrojowa światynia dumania lub po prostu miejsce spotkań przy popołudniowej herbatce.

Zbrojone kolumny i balustrady tworzące sześciokątną altanę wykonane są z mieszanki zgranulowanego marmuru Bianco di Carrara i białego cementu. Całość zwieńcza kopuła z kutego żelaza.

Szczegółowe informacje o produkcie

Nasze kolumny są obecne na rynku od prawie 50 lat. W ciągu tego czasu udało się opracować technologię, która dzięki zastosowaniu wyłącznie włoskich materiałów najwyższej jakości, granulatu marmurowego (słynny marmur z Carrary) i białego cementu, osiągnęła produkt o niezrównanej spoistości i odporności na wszelkie warunki klimatyczne. Producent stawia na jakość, więc wszelkie wykończenia są traktowane ręcznie z najwyższą starannością. Efekt finalny nadaje cechy naturalnego starzenia elementów i umożliwia w prosty sposób wkomponowanie w otoczenie. Odrobiną wyobraźni i kreatywności można nadać atmosferę starożytnej harmoni ogrodom, balkonom, tarasom, ale również wnętrzom pałacowym, hotelowym, restauracyjnym, dworków i willi. Proponujemy 4 rodzaje wykończenia:

naturalna biel – świetnie komponuje się z nowoczesnymi rozwiązaniami;

patynowany - lekko postarzony, delikatnie muśnięty patyną czasu, (najbardziej popularny);

z ceglastym nalotem – nadający odcienia ciepłej barwy;

mocno postarzany – nadający elementom setki lat, mocno przyciemniany, w zagłębieniach brunatny i zielonkawy, idealny do starych parków i ogrodów.

Efekty pracy zostały docenione już w 1978 roku nagradzając pasję rodzinną oskarem europejskim dla działalności gospodarczej APOLLO D’ORO.

Kolumny i balustrady instaluje się na solidnych podstawach i dobrze wypoziomowanych powierzchniach. W przypadku wystąpienia uchybień, mogą być one korygowane za pomocą klinów z twardego materiału (drewno lub plastik), pod warunkiem że nie wpływają na jego stabilność.

Wszystkie elementy są przeznaczone tylko do celów dekoracyjnych, nie mogą być stosowane jako elementy kostrukcyjne. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności wynikającej z niewłaściwego ich stosowania.
Rozmiary i waga są przybliżone, zastrzegamy sobie prawo w dowolnym momencie i według własnego uznania modyfikować je wyłącznie w celu poprawy produkcji.

Kolumny są odpowiednio pakowane na paletach i wysyłane jest bezpośrednio od producenta we Włoszech do klienta finalnego, co eliminuje ryzyko uszkodzeń podczas przepakowań i przeładunków.

Zobacz inne produkty z tej kategorii

PERGOLA COLOSSEO od 19500 zł
ZlEWOZMYWAK JEDNOKOMOROWY Z OCIEKACZEM MOD. LVN OCRA - 970 zł
BALUSTRADA BONIFACIO
Testowy produkt
BALUSTRADA BORBONE
Testowy produkt
quickpro.CMS Standard