PÓŁKA OZDOBNA

PÓŁKA OZDOBNA

Wymiary:

  • wysokość 28 cm

Waga: 6 kg

Dostępne kolory:

  • biały
  • patynowy
  • ceglasty
  • mocno postarzany

Zapytaj lub kup produkt

Cena: od 250 zł

Koszt przesyłki: 50 zł

Termin realizacji: około 2 tygodnie

Podstawowe informacje o produkcie

Półka wykonana ze zmielonego marmuru Carrara i białego cementu.

Podana wyżej cena dotyczy półki o wymiarach: wysokość 28 cm, szerokość 12,5 cm, głębokość 14 cm w dowolnym kolorze.

Półka o wymiarach: wysokość 28 cm, szerokość 17,5 cm, głębokość 14 cm w cenie 300 zł.

Cena i koszt transportu dotyczy jednej sztuki, przy większym zamówieniu koszt transportu pozostaje bez zmian, a cena jednostkowa półki będzie niższa - w zależności od ilości zamówionych sztuk.

Szczegółowe informacje o produkcie

Nasze artykuły są obecne na rynku od prawie 50 lat. W ciągu tego czasu udało się opracować technologię, która dzięki zastosowaniu wyłącznie włoskich materiałów najwyższej jakości, granulatu marmurowego (słynny marmur z Carrary) i białego cementu, osiągnęła produkt o niezrównanej spoistości i odporności na wszelkie warunki klimatyczne. Producent stawia na jakość, więc wszelkie wykończenia są traktowane ręcznie z najwyższą starannością. Efekt finalny nadaje cechy naturalnego starzenia elementów i umożliwia w prosty sposób wkomponowanie w otoczenie. Odrobiną wyobraźni i kreatywności można nadać atmosferę starożytnej harmoni ogrodom, balkonom, tarasom, ale również wnętrzom pałacowym, hotelowym, restauracyjnym, dworków i willi. Proponujemy 4 rodzaje wykończenia:

naturalna biel – świetnie komponuje się z nowoczesnymi rozwiązaniami;

patynowany - lekko postarzony, delikatnie muśnięty patyną czasu, (najbardziej popularny);

z ceglastym nalotem – nadający odcienia ciepłej barwy;

mocno postarzany – nadający elementom setki lat, mocno przyciemniany, w zagłębieniach brunatny i zielonkawy, idealny do starych parków i ogrodów.

Efekty pracy zostały docenione już w 1978 roku nagradzając pasję rodzinną oskarem europejskim dla działalności gospodarczej APOLLO D’ORO.

Wszystkie elementy są przeznaczone tylko do celów dekoracyjnych, nie mogą być stosowane jako elementy kostrukcyjne. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności wynikającej z niewłaściwego ich stosowania.
Rozmiary i waga są przybliżone, zastrzegamy sobie prawo w dowolnym momencie i według własnego uznania modyfikować je wyłącznie w celu poprawy produkcji.

Towar jest odpowiednio pakowany na paletach i większość wysyłana jest bezpośrednio od producenta we Włoszech do klienta finalnego, co eliminuje ryzyko uszkodzeń podczas przepakowań i przeładunków.

Zobacz inne produkty z tej kategorii

ANIOŁKI - od 1400 zł
KOLUMNA MALTA - od 650 zł
KOLUMNA TRIEST - od 600 zł
KOLUMNA CAMILLA - od 850 zł
quickpro.CMS Standard