VARAZZE: 29100 zł

VARAZZE: 29100 zł

Wysokość: 192 cm

Waga produktu: 2355 kg

Średnica: 250/350 cm

Cena produktu: od 29 100 zł

Termin realizacji: około 30 dni

Producent: ITALPARK

Zapytaj lub kup produkt

Podstawowe informacje o produkcie

Fontanna Varazze, nazwana tak w nawiązaniu do nazwy miejscowości pięknie położonej we Włoszech na wybrzeżu Liguryjskim, elementami dekoracyjnymi nawiązuje do fal morskich i fauny morza śródziemnego.
 
Elegancka i klasyczna forma, wspaniale komponująca się zarówno z zielenią jak i z elementami nawierzchni, jako swoista dominanta, nadać może śródziemnomorskiego klimatu założeniom ogrodowym, a szum spływającej z górnej części fontanny wody pozwoli na chwilę, choćby myślami przenieść w jeden z piękniejszych zakątków Europy. 

W/w cena dotyczy fontanny przygotowanej do montażu (bez zestawu hydraulicznego i oświetleniowego) w kolorze białym. Fontanna patynowana, z ceglastym nalotem lub mocno postarzana 31 680 zł.

Dodatkowe wyposażenie:

- zestaw hydrauliczny - 5630 zł,
- zestaw oświetleniowy LED ( 4 lampy w kolorze zielonym, niebieskim lub neutralnym i oprzyrządowanie) - 5350 zł,
- czujnik poziomu wody - 3300 zł.

Szczegółowe informacje o produkcie

Nasze fontanny są obecne na rynku od prawie 50 lat. W ciągu tego czasu udało się opracować technologię, która dzięki zastosowaniu wyłącznie włoskich materiałów najwyższej jakości, granulatu marmurowego (słynny marmur z Carrary) i białego cementu, osiągnęła produkt o niezrównanej spoistości i odporności na wszelkie warunki klimatyczne. Producent stawia na jakość, więc wszelkie wykończenia są traktowane ręcznie z najwyższą starannością. Efekt finalny nadaje cechy naturalnego starzenia elementów i umożliwia w prosty sposób wkomponowanie w otoczenie. Odrobiną wyobraźni i kreatywności można nadać atmosferę starożytnej harmoni ogrodom, balkonom, tarasom, ale również wnętrzom pałacowym, hotelowym, restauracyjnym, dworków i willi. Produkujemy 4 rodzaje wykończenia:

naturalna biel – świetnie komponuje się z nowoczesnymi rozwiązaniami;

patynowany - lekko postarzony, delikatnie muśnięty patyną czasu, (najbardziej popularny);

z ceglastym nalotem – nadający odcienia ciepłej barwy;

mocno postarzany – nadający elementom setki lat, mocno przyciemniany, w zagłębieniach brunatny i zielonkawy, idealny do starych parków i ogrodów.

Efekty pracy zostały docenione już w 1978 roku nagradzając pasję rodzinną oskarem europejskim dla działalności gospodarczej APOLLO D’ORO.

Zobacz inne produkty z tej kategorii

ALASSIO: 4700 zł
MERCURIO: 3700 zł
SIENA: 6100 zł
MANTOVA: 10500 zł
FATA DEL VENTO: 8 900 zł
FONTANNA LINDA MAŁA
quickpro.CMS Standard