BORDIGHERA: 12600 zł

BORDIGHERA: 12600 zł

Wysokość: 142 cm

Waga produktu: 764 kg

Średnica: 240 / 200 cm

Cena produktu: 12600 zł

Termin realizacji: około 30 dni

Producent: ITALPARK

Zapytaj lub kup produkt

Podstawowe informacje o produkcie

W/w cena dotyczy fontanny białej przygotowanej do samodzielnego montażu (bez zestawu hydraulicznego i oświetleniowego). Fontanna patynowana, ceglasta lub mocno postarzana w cenie 13400 zł.

Wysokość fontanny 142 cm, średnica wewnętrzna 200 cm, średnica zewnętrzna 240 cm.

Dodatkowe wyposażenie:
- zestaw hydrauliczny - 2 700 zł,

- zestaw hydrauliczny z koroną - 5100 zł,
- zestaw oświetleniowy ( 3 halogeny FAO1, transformator,itd) - 2800 zł,
- zestaw oświetleniowy LED ( 3 lampy w kolorze zielonym, niebieskim lub neutro i oprzyrządowanie) - 3 800 zł,
- czujnik poziomu wody - 3300 zł,

- wanna z włókna szklanego - średnica 200 cm, wysokość 26 cm, waga 45 kg (wanna z podwójnym dnem na montaż zestawu hydraulicznego i oświetleniowego, eliminuje potrzeby stosowania izolacji i ryzyko przeciekania wody).

Szczegółowe informacje o produkcie

Nasze fontanny są obecne na rynku od prawie 50 lat. W ciągu tego czasu udało się opracować technologię, która dzięki zastosowaniu wyłącznie włoskich materiałów najwyższej jakości, granulatu marmurowego (słynny marmur z Carrary) i białego cementu, osiągnęła produkt o niezrównanej spoistości i odporności na wszelkie warunki klimatyczne. Producent stawia na jakość, więc wszelkie wykończenia są traktowane ręcznie z najwyższą starannością. Efekt finalny nadaje cechy naturalnego starzenia elementów i umożliwia w prosty sposób wkomponowanie w otoczenie. Odrobiną wyobraźni i kreatywności można nadać atmosferę starożytnej harmoni ogrodom, balkonom, tarasom, ale również wnętrzom pałacowym, hotelowym, restauracyjnym, dworków i willi. Produkujemy 4 rodzaje wykończenia:

naturalna biel – świetnie komponuje się z nowoczesnymi rozwiązaniami;

patynowany - lekko postarzony, delikatnie muśnięty patyną czasu, (najbardziej popularny);

z ceglastym nalotem – nadający odcienia ciepłej barwy;

mocno postarzany – nadający elementom setki lat, mocno przyciemniany, w zagłębieniach brunatny i zielonkawy, idealny do starych parków i ogrodów.

Efekty pracy zostały docenione już w 1978 roku nagradzając pasję rodzinną oskarem europejskim dla działalności gospodarczej APOLLO D’ORO.

Fontannę instaluje się na solidnych podstawach i dobrze wypoziomowanych powierzchniach. Po usytuowaniu podstawy fontanny należy zamontować pozostałe elementy. W przypadku wystąpienia uchybień, mogą być one korygowane za pomocą klinów z twardego materiału (drewno lub plastik), pod warunkiem że nie wpływają na jego stabilność. Należy sprawdzić, czy zbiornik jest wyśrodkowany i wypoziomowany.

Fontanna jest przystosowana do funkcjonowania przy użyciu pompy w obiegu zamkniętym, nie wymaga podłączenia ze stałym dopływem wody. Podczas pracy, woda może tryskać z powodu zbyt szybkiej recyrkulacji lub czynników zewnętrznych takich jak wiatr. Pompa nie może pracować bez wody. Przewód elektryczny nie może być krótszy niż 10m. Proponowane przez nas wyposażenie dodatkowe umożliwia montaż bez pomocy elektryka.

Zestawy hydrauliczne i świetlne ( które należy połączyć z odpowiednim zabezpieczeniem porażeniowym) to zestaw akcesoriów potrzebnych do funkcjonowania i oświetlania fontanny. Wszystkie elementy są łatwe do zainstalowania. Dla prawidłowego działania lamp muszą być one podłączone do transformatora i zawsze być zanurzone w wodzie.

W okresie zimowym wszystkie części fontanny muszą być opróżniane z wody (tworzywa sztuczne, rury, miski i pompy). Gdy temperatura spadnie poniżej 0, należy przykryć fontannę materiałem wodoodpornym.

Zalecamy też zastosowanie hydroizolacji, którą dołączamy gratis do wyposażenia dodatkowego.

Zobacz inne produkty z tej kategorii

JESOLO: 4900 zł
FONTANNA PALMA: 1370 zł
FONTANNA LINDA MAŁA
BERLIN: 43500 zł
VERONA: 7500 zł
FONTANNA Z DELFINEM od 4200 zł
quickpro.CMS Standard