TARQUINIA: 5600 zł

TARQUINIA: 5600 zł

Wymiary:

  • Wysokość 80 cm
  • średnica misy 102 cm
  • średnica podstawy 48 cm

Waga: 190 kg

Dostępne kolory:

  • biały
  • patynowy
  • z ceglastym nalotem
  • mocno postarzany

Zapytaj lub kup produkt

Cena: od 5600 zł

Koszt przesyłki: 200 zł

Termin realizacji: około 30 dni

Podstawowe informacje o produkcie

Fontanna wykonana jest ze zmielonego marmuru Carrara i białego cementu. Cena dotyczy białej fontanny wraz z zestawem hydraulicznym. Fontanna w odcieniu patynowym, z ceglastym nalotem lub mocno postarzana w cenie 5900 zł. Istnieje możliwość zamówienia oświetlenia w cenie 2420 zł.

Szczegółowe informacje o produkcie

Nasze fontanny są obecne na rynku od prawie 50 lat. W ciągu tego czasu udało się opracować technologię, która dzięki zastosowaniu wyłącznie włoskich materiałów najwyższej jakości, granulatu marmurowego (słynny marmur z Carrary) i białego cementu, osiągnęła produkt o niezrównanej spoistości i odporności na wszelkie warunki klimatyczne.

Producent stawia na jakość, więc wszelkie wykończenia są traktowane ręcznie z najwyższą starannością. Efekt finalny nadaje cechy naturalnego starzenia elementów i umożliwia w prosty sposób wkomponowanie w otoczenie. Odrobiną wyobraźni i kreatywności można nadać atmosferę starożytnej harmonii ogrodom, balkonom, tarasom, ale również wnętrzom pałacowym, hotelowym, restauracyjnym, dworków i willi. Produkujemy 4 rodzaje wykończenia: naturalna biel – świetnie komponuje się z nowoczesnymi rozwiązaniami; patynowany - lekko postarzony, delikatnie muśnięty patyną czasu, (najbardziej popularny); z ceglastym nalotem – nadający odcienia ciepłej barwy; mocno postarzany – nadający elementom setki lat, mocno przyciemniany, w zagłębieniach brunatny i zielonkawy, idealny do starych parków i ogrodów. Efekty pracy zostały docenione już w 1978 roku nagradzając pasję rodzinną oskarem europejskim dla działalności gospodarczej APOLLO D’ORO. Fontannę instaluje się na solidnych podstawach i dobrze wypoziomowanych powierzchniach. Po usytuowaniu podstawy fontanny należy zamontować pozostałe elementy. W przypadku wystąpienia uchybień, mogą być one korygowane za pomocą klinów z twardego materiału (drewno lub plastik), pod warunkiem że nie wpływają na jego stabilność. Należy sprawdzić, czy zbiornik jest wyśrodkowany i wypoziomowany.

Fontanna jest przystosowana do funkcjonowania przy użyciu pompy w obiegu zamkniętym, nie wymaga podłączenia ze stałym dopływem wody. Podczas pracy, woda może tryskać z powodu zbyt szybkiej recyrkulacji lub czynników zewnętrznych takich jak wiatr. Pompa nie może pracować bez wody. Przewód elektryczny nie może być krótszy niż 10m. Proponowane przez nas wyposażenie dodatkowe umożliwia montaż bez pomocy elektryka. Zestawy hydrauliczne i świetlne ( które należy połączyć z odpowiednim zabezpieczeniem porażeniowym) to zestaw akcesoriów potrzebnych do funkcjonowania i oświetlania fontanny. Wszystkie elementy są łatwe do zainstalowania. Dla prawidłowego działania lamp muszą być one podłączone do transformatora i zawsze być zanurzone w wodzie. W okresie zimowym wszystkie części fontanny muszą być opróżniane z wody (tworzywa sztuczne, rury, miski i pompy). Gdy temperatura spadnie poniżej 0, należy przykryć fontannę materiałem wodoodpornym. Zalecamy też zastosowanie hydroizolacji, którą dołączamy gratis do wyposażenia dodatkowego. Wszystkie elementy są przeznaczone tylko do celów dekoracyjnych, nie mogą być stosowane jako elementy konstrukcyjne. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności wynikającej z niewłaściwego ich stosowania.

Rozmiary i waga są przybliżone, zastrzegamy sobie prawo w dowolnym momencie i według własnego uznania modyfikować je wyłącznie w celu poprawy produkcji.

Produkty są odpowiednio pakowane na paletach i większość z nich wysyłana jest bezpośrednio od producenta we Włoszech do klienta finalnego, co eliminuje ryzyko uszkodzeń podczas przepakowań i przeładunków.

Zestawy hydrauliczne i świetlne dostarczane są wyłącznie na zamówienie i pakowane osobno.

Zobacz inne produkty z tej kategorii

FONTANNA ANIOŁEK od 1420 zł
BARCELONA: 4500 zł
SIENA: 6100 zł
MANTOVA: 10500 zł
PERUGIA: 10500 zł
FATA DEL VENTO: 8 900 zł
quickpro.CMS Standard