DRAGO: 2070 zł

DRAGO: 2070 zł

Wymiary:

  • wysokość 46 cm
  • szerokość 140x46 cm

Waga: 120 kg

Dostępne kolory:

  • biały
  • patynowany
  • z ceglastym nalotem
  • mocno postarzany

Zapytaj lub kup produkt

Cena: od 2070 zł

Koszt przesyłki: 210 zł

Termin realizacji: do 30 dni

Podstawowe informacje o produkcie

Ława tzw. "na zawsze" wykonana ze zmielonego marmuru Bianco di Carrara i białego cementu. Owalny kształt umożliwia ustawienie jej przy okrągłym stole. Podana wyżej cena dotyczy ławy w białym kolorze, patynowana, z ceglastym nalotem i mocno postarzana 2180 zł. W ofercie jest również ława tradycyjna DRAGO o szerokości 128x42 cm w tej samej cenie.

Szczegółowe informacje o produkcie

Nasze meble są obecne na rynku od prawie 50 lat. W ciągu tego czasu udało się opracować technologię, która dzięki zastosowaniu wyłącznie włoskich materiałów najwyższej jakości, granulatu marmurowego (słynny marmur z Carrary Bianco di Carrara) i białego cementu, osiągnęła produkt o niezrównanej spoistości i odporności na wszelkie warunki klimatyczne. Producent stawia na jakość, więc wszelkie wykończenia są traktowane ręcznie z najwyższą starannością. Efekt finalny nadaje cechy naturalnego starzenia elementów i umożliwia w prosty sposób wkomponowanie w otoczenie. Odrobiną wyobraźni i kreatywności można nadać atmosferę starożytnej harmoni ogrodom, balkonom, tarasom, ale również wnętrzom pałacowym, hotelowym, restauracyjnym, dworków i willi. Proponujemy 4 rodzaje wykończenia:

naturalna biel – świetnie komponuje się z nowoczesnymi rozwiązaniami;

patynowany - lekko postarzony, delikatnie muśnięty patyną czasu, (najbardziej popularny);

z ceglastym nalotem – nadający odcienia ciepłej barwy;

mocno postarzany – nadający elementom setki lat, mocno przyciemniany, w zagłębieniach brunatny i zielonkawy, idealny do starych parków i ogrodów.

Efekty pracy zostały docenione już w 1978 roku nagradzając pasję rodzinną oskarem europejskim dla działalności gospodarczej APOLLO D’ORO.

Element instaluje się na solidnych podstawach i dobrze wypoziomowanych powierzchniach. W przypadku wystąpienia uchybień, mogą być one korygowane za pomocą klinów z twardego materiału (drewno lub plastik), pod warunkiem że nie wpływają na jego stabilność.

Wszystkie elementy są przeznaczone tylko do celów dekoracyjnych, nie mogą być stosowane jako elementy kostrukcyjne. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności wynikającej z niewłaściwego ich stosowania.
Rozmiary i waga są przybliżone, zastrzegamy sobie prawo w dowolnym momencie i według własnego uznania modyfikować je wyłącznie w celu poprawy produkcji.

Towary są odpowiednio pakowane na paletach i większość z nich wysyłana jest bezpośrednio od producenta we Włoszech do klienta finalnego, co eliminuje ryzyko uszkodzeń podczas przepakowań i przeładunków.

Zobacz inne produkty z tej kategorii

ŁAWKA PAŃSKA od 3000 zł
MEBLE Z KOKARDĄ - od 1510 zł
ŁAWKA PARKOWA: 3470 zł
ŁAWKA Z LOGO: 2780 zł
STOLIK I STOŁEK ECO - od 1000 zł
ŁAWA PRUDENZINI - od 1150 zł
quickpro.CMS Standard