ŁAWKA Z LOGO: 2780 zł

ŁAWKA Z LOGO: 2780 zł

Wymiary:

  • długość 170 cm
  • głębokość 60 cm

Waga: 300 kg

Dostępne kolory:

  • szary lub blado-ceglasty

Zapytaj lub kup produkt

Cena: 2200 zł

Koszt przesyłki: 200 zł

Termin realizacji: do 30 dni

Podstawowe informacje o produkcie

Ławka wykonana z granulowanego marmuru i białego cementu. Powierzchnia gładka i polerowana. W przypadku zamówienia większej ilości ławek na ich szczytowej części istnieje możliwość zamieszczenia własnego logo.

Szczegółowe informacje o produkcie

ŁAWY instaluje się na solidnych podstawach i dobrze wypoziomowanych powierzchniach. W przypadku wystąpienia uchybień, mogą być one korygowane za pomocą klinów z twardego materiału (drewno lub plastik), pod warunkiem że nie wpływają na jego stabilność.

Wszystkie elementy są przeznaczone tylko do celów dekoracyjnych, nie mogą być stosowane jako elementy kostrukcyjne. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności wynikającej z niewłaściwego ich stosowania.
Rozmiary i waga są przybliżone, zastrzegamy sobie prawo w dowolnym momencie i według własnego uznania modyfikować je wyłącznie w celu poprawy produkcji.

Towary są odpowiednio pakowane na paletach i większość z nich wysyłana jest bezpośrednio od producenta we Włoszech do klienta finalnego, co eliminuje ryzyko uszkodzeń podczas przepakowań i przeładunków.

Zobacz inne produkty z tej kategorii

ŁAWA PRUDENZINI - od 1150 zł
MEBLE Z KOKARDĄ - od 1510 zł
STOLIK I STOŁEK ECO - od 1000 zł
ŁAWKA PARKOWA: 3470 zł
ŁAWKA PAŃSKA od 3000 zł
DRAGO: 2070 zł
quickpro.CMS Standard