ALLELUJA 50x26 cm: 550 zł

ALLELUJA 50x26 cm: 550 zł

Wymiary:

  • wysokość 50x26 cm

Waga: 8 kg

Dostępne kolory:

  • biały
  • patynowy
  • z ceglastym nalotem
  • mocno postarzany
  • brąz
  • czerń

Zapytaj lub kup produkt

Cena: 550 zł

Koszt przesyłki: 100 zł

Termin realizacji: do 30 dni

Podstawowe informacje o produkcie

Płaskorzeżba wykonana jest z mieszanki zmielonego marmuru Carrara i białego cementu. Dzięki zawieszce umieszczonej z tyłu płaskorzeżbę można powiesić na ścianie zarówno wewnątrz jak i na elewacji budynku.

Szczegółowe informacje o produkcie

Jesteśmy obecni na rynku od prawie 50 lat. W ciągu tego czasu udało się opracować technologię, która dzięki zastosowaniu wyłącznie włoskich materiałów najwyższej jakości, granulatu marmurowego (słynny marmur z Carrary) i białego cementu, osiągnęła produkt o niezrównanej spoistości i odporności na wszelkie warunki klimatyczne. Producent stawia na jakość, więc wszelkie wykończenia są traktowane ręcznie z najwyższą starannością. Efekt finalny nadaje cechy naturalnego starzenia elementów i umożliwia w prosty sposób wkomponowanie w otoczenie. Odrobiną wyobraźni i kreatywności można nadać atmosferę starożytnej harmoni ogrodom, balkonom, tarasom, ale również wnętrzom pałacowym, hotelowym, restauracyjnym, dworków i willi. Proponujemy 4 rodzaje wykończenia:

naturalna biel – świetnie komponuje się z nowoczesnymi rozwiązaniami;

patynowany - lekko postarzony, delikatnie muśnięty patyną czasu, (najbardziej popularny);

z ceglastym nalotem – nadający odcienia ciepłej barwy;

mocno postarzany – nadający elementom setki lat, mocno przyciemniany, w zagłębieniach brunatny i zielonkawy, idealny do starych parków i ogrodów.

Efekty pracy zostały docenione już w 1978 roku nagradzając pasję rodzinną oskarem europejskim dla działalności gospodarczej APOLLO D’ORO.

Wszystkie elementy są przeznaczone tylko do celów dekoracyjnych, nie mogą być stosowane jako elementy kostrukcyjne. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności wynikającej z niewłaściwego ich stosowania.
Rozmiary i waga są przybliżone, zastrzegamy sobie prawo w dowolnym momencie i według własnego uznania modyfikować je wyłącznie w celu poprawy produkcji.

Zobacz inne produkty z tej kategorii

PŁASKORZEŹBA ANIOŁOWIE 51x115 cm: 580 zł
USTA PRAWDY średnica 68 cm: 790 zł
MEDALION JAN PAWEŁ XXIII - od 420 zł
HERB RODOWY z lilią 52x30 cm: 700 zł
SCENKA EGIPSKA 41x38 cm - od 310 zł
ŚREDNIOWIECZE 36x78 cm - 360 zł
quickpro.CMS Standard