PŁASKORZEŹBA ANIOŁOWIE 51x115 cm: 580 zł

PŁASKORZEŹBA ANIOŁOWIE 51x115 cm: 580 zł

Wymiary:

  • szerokość 115 cm
  • wysokość 51 cm

Waga: 34 kg

Dostępne kolory:

  • patynowy

Zapytaj lub kup produkt

Cena: 580 zł

Koszt przesyłki: 150 zł

Termin realizacji: 3 dni

Podstawowe informacje o produkcie

Płaskorzeźba wykonana z mieszanki zmielonego marmuru Carrara i białego cementu. Lekko patynowana. Haki umożliwiają zawieszenie na ścianie wewnątrz budynku lub na elewacji.

Szczegółowe informacje o produkcie

Jesteśmy obecni na rynku od prawie 50 lat. W ciągu tego czasu udało się opracować technologię, która dzięki zastosowaniu wyłącznie włoskich materiałów najwyższej jakości, granulatu marmurowego (słynny marmur z Carrary) i białego cementu, osiągnęła produkt o niezrównanej spoistości i odporności na wszelkie warunki klimatyczne. Producent stawia na jakość, więc wszelkie wykończenia są traktowane ręcznie z najwyższą starannością. Efekt finalny nadaje cechy naturalnego starzenia elementów i umożliwia w prosty sposób wkomponowanie w otoczenie. Odrobiną wyobraźni i kreatywności można nadać atmosferę starożytnej harmoni ogrodom, balkonom, tarasom, ale również wnętrzom pałacowym, hotelowym, restauracyjnym, dworków i willi. Proponujemy 4 rodzaje wykończenia:

naturalna biel – świetnie komponuje się z nowoczesnymi rozwiązaniami;

patynowany - lekko postarzony, delikatnie muśnięty patyną czasu, (najbardziej popularny);

z ceglastym nalotem – nadający odcienia ciepłej barwy;

mocno postarzany – nadający elementom setki lat, mocno przyciemniany, w zagłębieniach brunatny i zielonkawy, idealny do starych parków i ogrodów.

Efekty pracy zostały docenione już w 1978 roku nagradzając pasję rodzinną oskarem europejskim dla działalności gospodarczej APOLLO D’ORO.

Wszystkie elementy są przeznaczone tylko do celów dekoracyjnych, nie mogą być stosowane jako elementy kostrukcyjne. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności wynikającej z niewłaściwego ich stosowania.
Rozmiary i waga są przybliżone, zastrzegamy sobie prawo w dowolnym momencie i według własnego uznania modyfikować je wyłącznie w celu poprawy produkcji.

Zobacz inne produkty z tej kategorii

PARADISO 54x61 cm - 380 zł
MASKA LWA CARACALLA - 30x25 cm - od 250 zł
HERB SZLACHECKI - 69x56 cm - 490 zł
MASKA LWA - 54x34 cm - 390 zł
BLIŹNIĘTA 34x115 cm - 580 zł
Komplet Cztery Pory Roku  32x75: od 1780 zł
quickpro.CMS Standard