BLIŹNIĘTA 34x115 cm

BLIŹNIĘTA 34x115 cm

Wymiary:

  • wysokość 34 cm
  • szerokość 115

Waga: 26 kg

Dostępne kolory:

  • patynowany

Zapytaj lub kup produkt

Cena: od 580 zł

Koszt przesyłki: 100 zł

Termin realizacji: około 2 tygodnie

Podstawowe informacje o produkcie

Płaskorzeźba wykonana ze zmielonego marmuru Carrara i białego cementu. Zawieszki z tyłu umożliwiają montaż na ścianie elewacji bądź we wnętrzu.

Szczegółowe informacje o produkcie

Jesteśmy obecni na rynku od prawie 50 lat. W ciągu tego czasu udało się opracować technologię, która dzięki zastosowaniu wyłącznie włoskich materiałów najwyższej jakości, granulatu marmurowego (słynny marmur z Carrary) i białego cementu, osiągnęła produkt o niezrównanej spoistości i odporności na wszelkie warunki klimatyczne. Producent stawia na jakość, więc wszelkie wykończenia są traktowane ręcznie z najwyższą starannością. Efekt finalny nadaje cechy naturalnego starzenia elementów i umożliwia w prosty sposób wkomponowanie w otoczenie. Odrobiną wyobraźni i kreatywności można nadać atmosferę starożytnej harmoni ogrodom, balkonom, tarasom, ale również wnętrzom pałacowym, hotelowym, restauracyjnym, dworków i willi. Proponujemy 4 rodzaje wykończenia:

naturalna biel – świetnie komponuje się z nowoczesnymi rozwiązaniami;

patynowany - lekko postarzony, delikatnie muśnięty patyną czasu, (najbardziej popularny);

z ceglastym nalotem – nadający odcienia ciepłej barwy;

mocno postarzany – nadający elementom setki lat, mocno przyciemniany, w zagłębieniach brunatny i zielonkawy, idealny do starych parków i ogrodów.

Efekty pracy zostały docenione już w 1978 roku nagradzając pasję rodzinną oskarem europejskim dla działalności gospodarczej APOLLO D’ORO.

Wszystkie elementy są przeznaczone tylko do celów dekoracyjnych, nie mogą być stosowane jako elementy kostrukcyjne. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności wynikającej z niewłaściwego ich stosowania.
Rozmiary i waga są przybliżone, zastrzegamy sobie prawo w dowolnym momencie i według własnego uznania modyfikować je wyłącznie w celu poprawy produkcji.

Zobacz inne produkty z tej kategorii

Komplet 4szt 32x75: 2540 zł
MASKA ZŁOTE RUNO - 34x26 cm - 250 zł
ANGELI 60-70 cm - 430 zł
MASKA LWA CARACALLA - 30x25 cm - od 250 zł
MEDALION JAN PAWEŁ XXIII - od 420 zł
PARADISO 54x61 cm - 380 zł
quickpro.CMS Standard