PŁASKORZEŹBA ANIOŁ STRÓŻ 50x44 cm: 430 zł

PŁASKORZEŹBA ANIOŁ STRÓŻ 50x44 cm: 430 zł

Wymiary:

  • wysokość 50 cm
  • szerokość 44 cm

Waga: 14 kg

Dostępne kolory:

  • patynowany

Zapytaj lub kup produkt

Cena: 430 zł

Koszt przesyłki: 50 zł

Termin realizacji: do 3 dni roboczych

Podstawowe informacje o produkcie

Płaskorzeźba wykonana z granulowanego marmuru Carrara i białego cementu. Zawieszki umożliwiają montaż na ścianie elewacji, bądź we wnętrzu.

Szczegółowe informacje o produkcie

Jesteśmy obecni na rynku od prawie 50 lat. W ciągu tego czasu udało się opracować technologię, która dzięki zastosowaniu wyłącznie włoskich materiałów najwyższej jakości, granulatu marmurowego (słynny marmur z Carrary) i białego cementu, osiągnęła produkt o niezrównanej spoistości i odporności na wszelkie warunki klimatyczne. Producent stawia na jakość, więc wszelkie wykończenia są traktowane ręcznie z najwyższą starannością. Efekt finalny nadaje cechy naturalnego starzenia elementów i umożliwia w prosty sposób wkomponowanie w otoczenie. Odrobiną wyobraźni i kreatywności można nadać atmosferę starożytnej harmoni ogrodom, balkonom, tarasom, ale również wnętrzom pałacowym, hotelowym, restauracyjnym, dworków i willi. Proponujemy 4 rodzaje wykończenia:

naturalna biel – świetnie komponuje się z nowoczesnymi rozwiązaniami;

patynowany - lekko postarzony, delikatnie muśnięty patyną czasu, (najbardziej popularny);

z ceglastym nalotem – nadający odcienia ciepłej barwy;

mocno postarzany – nadający elementom setki lat, mocno przyciemniany, w zagłębieniach brunatny i zielonkawy, idealny do starych parków i ogrodów.

Efekty pracy zostały docenione już w 1978 roku nagradzając pasję rodzinną oskarem europejskim dla działalności gospodarczej APOLLO D’ORO.

Wszystkie elementy są przeznaczone tylko do celów dekoracyjnych, nie mogą być stosowane jako elementy kostrukcyjne. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności wynikającej z niewłaściwego ich stosowania.
Rozmiary i waga są przybliżone, zastrzegamy sobie prawo w dowolnym momencie i według własnego uznania modyfikować je wyłącznie w celu poprawy produkcji.

Zobacz inne produkty z tej kategorii

ANGELI 60-70 cm - 430 zł
USTA PRAWDY średnica 68 cm: 790 zł
ŚREDNIOWIECZE 36x78 cm - 360 zł
MASKA ZŁOTE RUNO - 34x26 cm - 250 zł
SCENKA EGIPSKA 41x38 cm - od 310 zł
PARADISO 54x61 cm - 380 zł
quickpro.CMS Standard