MADONNA Z LURDES

MADONNA Z LURDES

Wymiary:

  • wysokość 50/60/110 cm

Waga: 10/11/67 kg

Dostępne kolory:

  • biały
  • patynowy
  • z ceglastym nalotem
  • mocno postarzany

Zapytaj lub kup produkt

Cena: od 290 zł

Koszt przesyłki: w zależności od wielkości posągu

Termin realizacji: do 30 dni

Podstawowe informacje o produkcie

Posąg wykonany ze zmielonego marmuru Carrara i białego cementu. Dostępny w czterech odcieniach. Możliwość dobrania właściwej kolumny lub groty.

W naszej ofercie proponujemy następujące wymiary posągu:

- wysokość 110 cm, waga 67 kg, cena: biały 1100 zł, patynowany 1200 zł, z ceglastym nalotem i mocno postarzany 1300 zł;

- wysokość 60 cm, waga 11 kg, cena: biały 300 zł; patynowany, z ceglastym nalotem i mocno postarzany 330 zł;

- wysokość 50 cm, waga 10 kg, cena: biały 290 zł; patynowany, z ceglastym nalotem i mocno postarzany 320 zł.

Szczegółowe informacje o produkcie

Nasze posągi są obecne na rynku od prawie 50 lat. W ciągu tego czasu udało się opracować technologię, która dzięki zastosowaniu wyłącznie włoskich materiałów najwyższej jakości, granulatu marmurowego (słynny marmur z Carrary) i białego cementu, osiągnęła produkt o niezrównanej spoistości i odporności na wszelkie warunki klimatyczne. Producent stawia na jakość, więc wszelkie wykończenia są traktowane ręcznie z najwyższą starannością. Efekt finalny nadaje cechy naturalnego starzenia elementów i umożliwia w prosty sposób wkomponowanie w otoczenie. Odrobiną wyobraźni i kreatywności można nadać atmosferę starożytnej harmoni ogrodom, balkonom, tarasom, ale również wnętrzom pałacowym, hotelowym, restauracyjnym, dworków i willi. Proponujemy 4 rodzaje wykończenia:

naturalna biel – świetnie komponuje się z nowoczesnymi rozwiązaniami;

patynowany - lekko postarzony, delikatnie muśnięty patyną czasu, (najbardziej popularny);

z ceglastym nalotem – nadający odcienia ciepłej barwy;

mocno postarzany – nadający elementom setki lat, mocno przyciemniany, w zagłębieniach brunatny i zielonkawy, idealny do starych parków i ogrodów.

Efekty pracy zostały docenione już w 1978 roku nagradzając pasję rodzinną oskarem europejskim dla działalności gospodarczej APOLLO D’ORO.

Posąg instaluje się na solidnych podstawach i dobrze wypoziomowanych powierzchniach. W przypadku wystąpienia uchybień, mogą być one korygowane za pomocą klinów z twardego materiału (drewno lub plastik), pod warunkiem że nie wpływają na jego stabilność.

 

Wszystkie elementy są przeznaczone tylko do celów dekoracyjnych, nie mogą być stosowane jako elementy kostrukcyjne. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności wynikającej z niewłaściwego ich stosowania.
Rozmiary i waga są przybliżone, zastrzegamy sobie prawo w dowolnym momencie i według własnego uznania modyfikować je wyłącznie w celu poprawy produkcji.

Posągi są odpowiednio pakowane na paletach i większość z nich wysyłana jest bezpośrednio od producenta we Włoszech do klienta finalnego, co eliminuje ryzyko uszkodzeń podczas przepakowań i przeładunków.
Podesty zamawia się osobno.

Zobacz inne produkty z tej kategorii

KAPLICZKA: 2300 zł
OJCIEC ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II z brązu: 206000 zł
MADONNA z Medjugorje: 730 zł
OJCIEC ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II: posąg z marmuru: od 79 000 zł
ANGELO: od 600 zł
KUPIDO od 1400 zł
quickpro.CMS Standard