POPIERSIE DIANY

POPIERSIE DIANY

Wymiary:

  • wysokość 45 cm

Waga: 15 kg

Dostępne kolory:

  • biały
  • patynowy
  • z ceglastym nalotem
  • mocno postarzany

Zapytaj lub kup produkt

Cena: od 490 zł

Koszt przesyłki: 50 zł

Termin realizacji: około 30 dni

Podstawowe informacje o produkcie

Posąg wykonany ze zmielonego marmuru Carrara i białego cementu. Na zdjęciu wyeksponowany jest na kolumnie CIPRO o wysokości 40 cm i średnicy 32 cm, w cenie od 540 zł. Podana wyżej cena dotyczy figury białej. Patynowana, z ceglastym nalotem i mocno postarzany 520 zł.

Szczegółowe informacje o produkcie

Nasze posągi są obecne na rynku od prawie 50 lat. W ciągu tego czasu udało się opracować technologię, która dzięki zastosowaniu wyłącznie włoskich materiałów najwyższej jakości, granulatu marmurowego (słynny marmur z Carrary) i białego cementu, osiągnęła produkt o niezrównanej spoistości i odporności na wszelkie warunki klimatyczne. Producent stawia na jakość, więc wszelkie wykończenia są traktowane ręcznie z najwyższą starannością. Efekt finalny nadaje cechy naturalnego starzenia elementów i umożliwia w prosty sposób wkomponowanie w otoczenie. Odrobiną wyobraźni i kreatywności można nadać atmosferę starożytnej harmoni ogrodom, balkonom, tarasom, ale również wnętrzom pałacowym, hotelowym, restauracyjnym, dworków i willi. Proponujemy 4 rodzaje wykończenia:

naturalna biel – świetnie komponuje się z nowoczesnymi rozwiązaniami;

patynowany - lekko postarzony, delikatnie muśnięty patyną czasu, (najbardziej popularny);

z ceglastym nalotem – nadający odcienia ciepłej barwy;

mocno postarzany – nadający elementom setki lat, mocno przyciemniany, w zagłębieniach brunatny i zielonkawy, idealny do starych parków i ogrodów.

Efekty pracy zostały docenione już w 1978 roku nagradzając pasję rodzinną oskarem europejskim dla działalności gospodarczej APOLLO D’ORO.

Rozmiary i waga są przybliżone, zastrzegamy sobie prawo w dowolnym momencie i według własnego uznania modyfikować je wyłącznie w celu poprawy produkcji.

Podesty zamawia się osobno.

Zobacz inne produkty z tej kategorii

POPIERSIE DAWIDA - od 500 zł
POPIERSIE G. VERDIEGO - od 300 zł
POPIERSIE BEETHOVENA - od 300 zł
POPERSIE DAMY - od 570 zł
DAWID - od 490 zł
POPIERSIE G. MARCONIEGO - od 340 zł
quickpro.CMS Standard