EROS I SOLEA

EROS I SOLEA

Wysokość: 152 cm

Waga produktu: 295 kg

Średnica podestu (dot. donic i podestów pod posągi): 50 cm

Cena produktu: 4500 zł

Termin realizacji: około 30 dni

Producent: ITALPARK

Kod produktu: 400

Zapytaj lub kup produkt

Podstawowe informacje o produkcie

Eros i Solea to postacie z mitologii greckiej związane z miłością i pożądaniem. Eros, znany również jako Kupidyn, to bóg miłości, przedstawiany z łukiem i strzałami, których trafienie może wywołać miłość u trafionych nią osób. Z kolei Solea była nimfą, która zakochała się w Erosie.

Posąg przedstawiający kochanków, Erosa i Soleę mocno piękno, namiętność, pożądanie i siłę uczuć miłosnych. Zbliżenie kochanków do pocałunku można intepretować jako wyraz nieokiełznanej siły miłości i szaleńcze pożądanie. Dodanie tego pięknego, klasycznego posągu jest oznaką wyczucia smaku i estetyki, nadaje ogrodowi romantyczny i urokliwy charakter. Wizerunek dwóch kochanków jest inspiracją do refleksji nad wartością miłości zarównu w ujęciu romantycznym, jak i fizycznym, prezentuje wszak doskonały, klasyczny wizerunek ludzkiego ciała i jego piękna. A przedstawienie nieskończonych, głębokich emocji zapiera dech w piersiach. Ten zestaw idealnie komponuje się z podstawą Silla, a cała kompozycja wywołuje duże emocje.

Pozwól sobie na emanację miłości w każdym jej wydaniu, wpuść emocje Erosa i Solę do swojego otoczenia!

Szczegółowe informacje o produkcie

Nasze posągi są obecne na rynku od prawie 50 lat. W ciągu tego czasu udało się opracować technologię, która dzięki zastosowaniu wyłącznie włoskich materiałów najwyższej jakości, granulatu marmurowego (słynny marmur z Carrary) i białego cementu, osiągnęła produkt o niezrównanej spoistości i odporności na wszelkie warunki klimatyczne. Producent stawia na jakość, więc wszelkie wykończenia są traktowane ręcznie z najwyższą starannością. Efekt finalny nadaje cechy naturalnego starzenia elementów i umożliwia w prosty sposób wkomponowanie w otoczenie. Odrobiną wyobraźni i kreatywności można nadać atmosferę starożytnej harmoni ogrodom, balkonom, tarasom, ale również wnętrzom pałacowym, hotelowym, restauracyjnym, dworków i willi. Proponujemy 4 rodzaje wykończenia:

naturalna biel – świetnie komponuje się z nowoczesnymi rozwiązaniami;

patynowany - lekko postarzony, delikatnie muśnięty patyną czasu, (najbardziej popularny);

z ceglastym nalotem – nadający odcienia ciepłej barwy;

mocno postarzany – nadający elementom setki lat, mocno przyciemniany, w zagłębieniach brunatny i zielonkawy, idealny do starych parków i ogrodów.

Efekty pracy zostały docenione już w 1978 roku nagradzając pasję rodzinną oskarem europejskim dla działalności gospodarczej APOLLO D’ORO.

Posąg instaluje się na solidnych podstawach i dobrze wypoziomowanych powierzchniach. W przypadku wystąpienia uchybień, mogą być one korygowane za pomocą klinów z twardego materiału (drewno lub plastik), pod warunkiem że nie wpływają na jego stabilność.

 

Wszystkie elementy są przeznaczone tylko do celów dekoracyjnych, nie mogą być stosowane jako elementy kostrukcyjne. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności wynikającej z niewłaściwego ich stosowania.
Rozmiary i waga są przybliżone, zastrzegamy sobie prawo w dowolnym momencie i według własnego uznania modyfikować je wyłącznie w celu poprawy produkcji.

Posągi są odpowiednio pakowane na paletach i większość z nich wysyłana jest bezpośrednio od producenta we Włoszech do klienta finalnego, co eliminuje ryzyko uszkodzeń podczas przepakowań i przeładunków.
Podesty zamawia się osobno.

Zobacz inne produkty z tej kategorii

LA CONTADINELLA
NARODZINY WENUS
BUDDA 3
DAMULKA
BOGINI SZCZĘŚCIA
BUDDA 2
quickpro.CMS Standard