HEBE

HEBE

Wysokość: 165 cm

Waga produktu: 155 kg

Szerokość podstawy: 42 cm

Głębokość podstawy: 40 cm

Termin realizacji: około 30 dni

Producent: ITALPARK

Kod produktu: 469

Zapytaj lub kup produkt

Podstawowe informacje o produkcie

Posąg Hebe, bogini młodości, to klasyczna rzeźba ogrodowa, przedstawiająca Hebe, boginię młodości, córkę Zeusa i Hery. Głównym zadaniem Hebe w mitologii greckiej było podawanie bóstwom nektaru i ambrozji, napojów zapewniających bogom nieśmiertelność.

Posąg przedstawia Hebe jako młodą i piękną kobietę o delikatnych rysach twarzy. Jej postawa jest elegancka i pełna gracji. Ubrana w klasyczne, antyczne szaty, dzierży w jednej dłoni misę z ambrozją, w drugiej zaś dzban, który zawiera ów nekrar. Te związane z mitologią przedmioty symbolizującą jej boskie pochodzenie i rolę, jaką pełniła na Olimpie

Symbolika Hebe koncentruje się na aspektach młodości, urody i nieśmiertelności. Umieszczenie posągu w ogrodzie  doda temu miejscu nuty mitologicznego piękna i harmonii. Interpretując posąg warto zwracać uwagę na wartości związane z młodością, świeżością, a także na aspekt duchowego odnowienia i nieśmiertelności. Posąg Hebe inspiruje do pielęgnowania piękna i młodości w różnych sferach życia, symbolizuje wieczną energię i radość.

Do posągu można dobrać odpowiedni podest.

Szczegółowe informacje o produkcie

Nasze posągi są obecne na rynku od prawie 50 lat. W ciągu tego czasu udało się opracować technologię, która dzięki zastosowaniu wyłącznie włoskich materiałów najwyższej jakości, granulatu marmurowego (słynny marmur z Carrary) i białego cementu, osiągnęła produkt o niezrównanej spoistości i odporności na wszelkie warunki klimatyczne. Producent stawia na jakość, więc wszelkie wykończenia są traktowane ręcznie z najwyższą starannością. Efekt finalny nadaje cechy naturalnego starzenia elementów i umożliwia w prosty sposób wkomponowanie w otoczenie. Odrobiną wyobraźni i kreatywności można nadać atmosferę starożytnej harmoni ogrodom, balkonom, tarasom, ale również wnętrzom pałacowym, hotelowym, restauracyjnym, dworków i willi. Produkujemy 4 rodzaje wykończenia:

naturalna biel – świetnie komponuje się z nowoczesnymi rozwiązaniami;

patynowany - lekko postarzony, delikatnie muśnięty patyną czasu, (najbardziej popularny);

z ceglastym nalotem – nadający odcienia ciepłej barwy;

mocno postarzany – nadający elementom setki lat, mocno przyciemniany, w zagłębieniach brunatny i zielonkawy, idealny do starych parków i ogrodów.

Efekty pracy zostały docenione już w 1978 roku nagradzając pasję rodzinną oskarem europejskim dla działalności gospodarczej APOLLO D’ORO.

Posąg instaluje się na solidnych podstawach i dobrze wypoziomowanych powierzchniach. W przypadku wystąpienia uchybień, mogą być one korygowane za pomocą klinów z twardego materiału (drewno lub plastik), pod warunkiem że nie wpływają na jego stabilność.

 

Wszystkie elementy są przeznaczone tylko do celów dekoracyjnych, nie mogą być stosowane jako elementy kostrukcyjne. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności wynikającej z niewłaściwego ich stosowania.
Rozmiary i waga są przybliżone, zastrzegamy sobie prawo w dowolnym momencie i według własnego uznania modyfikować je wyłącznie w celu poprawy produkcji.

Posągi są odpowiednio pakowane na paletach i większość z nich wysyłana jest bezpośrednio od producenta we Włoszech do klienta finalnego, co eliminuje ryzyko uszkodzeń podczas przepakowań i przeładunków.
Podesty zamawia się osobno.

Zobacz inne produkty z tej kategorii

BUDDA 1
NIMFA
WSTYDLIWA
BACHUS
VENERA
BOGINI POJEDNANIA
quickpro.CMS Standard