WSTYDLIWA

WSTYDLIWA

Wymiary:

  • wysokość 58/115/160 cm

Waga: 12/74/193 kg

Dostępne kolory:

  • biały
  • patynowy
  • z ceglastym nalotem
  • mocno postarzany

Zapytaj lub kup produkt

Cena: od 450 zł

Koszt przesyłki: w zależności od wielkości posągu

Termin realizacji: do 30 dni

Podstawowe informacje o produkcie

Posąg przedstawia młodą kobietę zasłaniającą ramieniem twarz. Wykonany został z mieszanki zmielonego marmuru Carrara i białego cementu.

Proponujemy trzy wymiary posągu.

Podana wyżej cena dotyczy posągu o wysokości 58 cm w kolorze białym, patynowany 500 zł, mocno postarzany i z ceglastym nalotem 550 zł.

Posąg o wysokości 115 cm biały 1600 zł, patynowany 1700, mocno postarzany i z ceglastym nalotem 1800 zł.

Posąg o wysokości 160 cm biały 3100 zł, patynowany 3300 zł, mocno postarzany i z ceglastym nalotem 3600 zł.

Do każdego posągu można dobrać o odpowiedniej wysokości i średnicy podest.

Szczegółowe informacje o produkcie

Nasze posągi są obecne na rynku od prawie 50 lat. W ciągu tego czasu udało się opracować technologię, która dzięki zastosowaniu wyłącznie włoskich materiałów najwyższej jakości, granulatu marmurowego (słynny marmur z Carrary) i białego cementu, osiągnęła produkt o niezrównanej spoistości i odporności na wszelkie warunki klimatyczne. Producent stawia na jakość, więc wszelkie wykończenia są traktowane ręcznie z najwyższą starannością. Efekt finalny nadaje cechy naturalnego starzenia elementów i umożliwia w prosty sposób wkomponowanie w otoczenie. Odrobiną wyobraźni i kreatywności można nadać atmosferę starożytnej harmoni ogrodom, balkonom, tarasom, ale również wnętrzom pałacowym, hotelowym, restauracyjnym, dworków i willi. Proponujemy 4 rodzaje wykończenia:

naturalna biel – świetnie komponuje się z nowoczesnymi rozwiązaniami;

patynowany - lekko postarzony, delikatnie muśnięty patyną czasu, (najbardziej popularny);

z ceglastym nalotem – nadający odcienia ciepłej barwy;

mocno postarzany – nadający elementom setki lat, mocno przyciemniany, w zagłębieniach brunatny i zielonkawy, idealny do starych parków i ogrodów.

Efekty pracy zostały docenione już w 1978 roku nagradzając pasję rodzinną oskarem europejskim dla działalności gospodarczej APOLLO D’ORO.

Posąg instaluje się na solidnych podstawach i dobrze wypoziomowanych powierzchniach. W przypadku wystąpienia uchybień, mogą być one korygowane za pomocą klinów z twardego materiału (drewno lub plastik), pod warunkiem że nie wpływają na jego stabilność.

Wszystkie elementy są przeznaczone tylko do celów dekoracyjnych, nie mogą być stosowane jako elementy kostrukcyjne. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności wynikającej z niewłaściwego ich stosowania.
Rozmiary i waga są przybliżone, zastrzegamy sobie prawo w dowolnym momencie i według własnego uznania modyfikować je wyłącznie w celu poprawy produkcji.

Posągi są odpowiednio pakowane na paletach i większość z nich wysyłana jest bezpośrednio od producenta we Włoszech do klienta finalnego, co eliminuje ryzyko uszkodzeń podczas przepakowań i przeładunków.
Podesty zamawia się osobno.

Zobacz inne produkty z tej kategorii

WODNICZKA - od 1000 zł
PIERWSZA MIŁOŚĆ - od 900 zł
TANCERKA - od 2500 zł
BUDDA 1 - od 600 zł
TACITA - od 700 zł
HERCULES FARNESE - od 700 zł
quickpro.CMS Standard