PIERWSZA MIŁOŚĆ

PIERWSZA MIŁOŚĆ

Wysokość: 90 cm

Waga produktu: 61 kg

Szerokość podstawy: 25 cm

Głębokość podstawy: 35 cm

Cena produktu: 1025 zł

Termin realizacji: około 30 dni

Producent: ITALPARK

Kod produktu: 413

Zapytaj lub kup produkt

Podstawowe informacje o produkcie

Posąg przedstawia młodzieńca w prostym, wiejskim stroju i młodą pannę w skromnej sukience, za której rombek ciągnie ją młodzieniec. Cała scena emanuje uroczą atmosferą pierwszej miłości dwójki młodych ludzi, a wiejska przaśność dodaje jej autentyczności i naturalności.

Młodzieniec, ubrany w tradycyjny, wiejski strój, wydaje się być zakochany i zafascynowany urodą dziewczyny, co widać w jego mimice i geście, jaki wykonuje, pociągając za fragment sukni Dziewczyna sprawia wrażenie zauroczonej, lecz nieco zawstydzonej zakusami młodzieńca, dodaje to jej niewinności i delikatności.

Posąg przenosi widza do idyllicznego świata wiejskiej miłości, gdzie uczucia są szczere, a relacje oparte na prostocie i autentyczności. Scenka ta oddaje piękno pierwszej miłości, odnajdywanej pośród bliskości natury i tradycji wiejskiego życia.

Posąg staje się nie tylko ozdobą ogrodu, ale również przypomnieniem o radości, prostocie i lekkiej naiwności uczucia, jaką jest prawdziwa pierwsza miłość. Miłość, w której szczerość i oddanie miesza się z pierwszymi krokami, jakie stawia się, wchodząc na ścieżkę wiodącą ku dorosłemu życiu.

Szczegółowe informacje o produkcie

Nasze posągi są obecne na rynku od prawie 50 lat. W ciągu tego czasu udało się opracować technologię, która dzięki zastosowaniu wyłącznie włoskich materiałów najwyższej jakości, granulatu marmurowego (słynny marmur z Carrary) i białego cementu, osiągnęła produkt o niezrównanej spoistości i odporności na wszelkie warunki klimatyczne. Producent stawia na jakość, więc wszelkie wykończenia są traktowane ręcznie z najwyższą starannością. Efekt finalny nadaje cechy naturalnego starzenia elementów i umożliwia w prosty sposób wkomponowanie w otoczenie. Odrobiną wyobraźni i kreatywności można nadać atmosferę starożytnej harmoni ogrodom, balkonom, tarasom, ale również wnętrzom pałacowym, hotelowym, restauracyjnym, dworków i willi. Proponujemy 4 rodzaje wykończenia:

naturalna biel – świetnie komponuje się z nowoczesnymi rozwiązaniami;

patynowany - lekko postarzony, delikatnie muśnięty patyną czasu, (najbardziej popularny);

z ceglastym nalotem – nadający odcienia ciepłej barwy;

mocno postarzany – nadający elementom setki lat, mocno przyciemniany, w zagłębieniach brunatny i zielonkawy, idealny do starych parków i ogrodów.

Efekty pracy zostały docenione już w 1978 roku nagradzając pasję rodzinną oskarem europejskim dla działalności gospodarczej APOLLO D’ORO.

Posąg instaluje się na solidnych podstawach i dobrze wypoziomowanych powierzchniach. W przypadku wystąpienia uchybień, mogą być one korygowane za pomocą klinów z twardego materiału (drewno lub plastik), pod warunkiem że nie wpływają na jego stabilność.

 

Wszystkie elementy są przeznaczone tylko do celów dekoracyjnych, nie mogą być stosowane jako elementy kostrukcyjne. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności wynikającej z niewłaściwego ich stosowania.
Rozmiary i waga są przybliżone, zastrzegamy sobie prawo w dowolnym momencie i według własnego uznania modyfikować je wyłącznie w celu poprawy produkcji.

Posągi są odpowiednio pakowane na paletach i większość z nich wysyłana jest bezpośrednio od producenta we Włoszech do klienta finalnego, co eliminuje ryzyko uszkodzeń podczas przepakowań i przeładunków.
Podesty zamawia się osobno.

Zobacz inne produkty z tej kategorii

HERCULES FARNESE
BELLA
NIMFA
NARODZINY WENUS
LA CONTADINELLA
NIKE Z SAMOTRAKI
quickpro.CMS Standard