BOGINI MŁODOŚCI

BOGINI MŁODOŚCI

Wysokość: 90 cm

Waga produktu: 76 kg

Średnica podestu (dot. donic i podestów pod posągi): 40 cm

Cena produktu: 750 zł

Termin realizacji: około 30 dni

Producent: ITALPARK

Kod produktu: 423

Zapytaj lub kup produkt

Podstawowe informacje o produkcie

Statua ogrodowa przedstawia młodą Wenus, przechylającą dzban. Jest to dzieło, które uosabia piękno i elegancję w starożytnym, klasycznym ujęciu. 

Ubrana w klasyczną tunikę Wenus jest nawiązaniem do uniwersalnej idei piękna, harmonii i tradycji. Figura przechylającej dzban, młodej Wenus  klasycznych wzorców estetycznych i kulturowych, dodając rzeźbie nutkę wiecznej elegancji.

Przechylanie dzbanka, by jego zawartość trafiła do natury, może symbolizować aktywny udział człowieka w procesie dbania o otoczenie i powrót do korzeni, z którymi człowiek jest związany. Gest ten można interpretować jako akt oddawania naturze tego, co z niej czerpiemy, i manifestację szacunku wobec środowiska.

Do każdego posągu można dobrać podest o odpowiedniej wysokości i średnicy.

Szczegółowe informacje o produkcie

Nasze posągi są obecne na rynku od prawie 50 lat. W ciągu tego czasu udało się opracować technologię, która dzięki zastosowaniu wyłącznie włoskich materiałów najwyższej jakości, granulatu marmurowego (słynny marmur z Carrary) i białego cementu, osiągnęła produkt o niezrównanej spoistości i odporności na wszelkie warunki klimatyczne. Producent stawia na jakość, więc wszelkie wykończenia są traktowane ręcznie z najwyższą starannością. Efekt finalny nadaje cechy naturalnego starzenia elementów i umożliwia w prosty sposób wkomponowanie w otoczenie. Odrobiną wyobraźni i kreatywności można nadać atmosferę starożytnej harmoni ogrodom, balkonom, tarasom, ale również wnętrzom pałacowym, hotelowym, restauracyjnym, dworków i willi.

Proponujemy 4 rodzaje wykończenia:

naturalna biel – świetnie komponuje się z nowoczesnymi rozwiązaniami;

patynowany - lekko postarzony, delikatnie muśnięty patyną czasu, (najbardziej popularny);

z ceglastym nalotem – nadający odcienia ciepłej barwy;mocno postarzany – nadający elementom setki lat,

mocno przyciemniany, w zagłębieniach brunatny i zielonkawy, idealny do starych parków i ogrodów.

Efekty pracy zostały docenione już w 1978 roku nagradzając pasję rodzinną oskarem europejskim dla działalności gospodarczej APOLLO D’ORO.

Posąg instaluje się na solidnych podstawach i dobrze wypoziomowanych powierzchniach. W przypadku wystąpienia uchybień, mogą być one korygowane za pomocą klinów z twardego materiału (drewno lub plastik), pod warunkiem że nie wpływają na jego stabilność.

Wszystkie elementy są przeznaczone tylko do celów dekoracyjnych, nie mogą być stosowane jako elementy kostrukcyjne. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności wynikającej z niewłaściwego ich stosowania.
Rozmiary i waga są przybliżone, zastrzegamy sobie prawo w dowolnym momencie i według własnego uznania modyfikować je wyłącznie w celu poprawy produkcji.

Posągi są odpowiednio pakowane na paletach i większość z nich wysyłana jest bezpośrednio od producenta we Włoszech do klienta finalnego, co eliminuje ryzyko uszkodzeń podczas przepakowań i przeładunków.
Podesty zamawia się osobno.

Zobacz inne produkty z tej kategorii

BOGINI RYŻU od 500 zł
AURORA
TRZY GRACJE: od 2100 zł
VERONICA
DZIECI NA ŁAWCE od 890 zł
VIRGINIA
quickpro.CMS Standard