SERIA CZTERY PORY ROKU / ŚREDNIAKI /

SERIA CZTERY PORY ROKU / ŚREDNIAKI /

Wymiary:

  • wysokość 70 cm
  • podstawa 20x20 cm

Waga: 128 kg

Dostępne kolory:

  • biały
  • patynowy
  • z ceglastym nalotem
  • mocno postarzany

Zapytaj lub kup produkt

Cena: od 2200 zł

Koszt przesyłki: 200 zł

Termin realizacji: do 30 dni

Podstawowe informacje o produkcie

W skład serii wchodzą cztery posągi dzieci - symboli czterech pór roku.

Podana wyżej cena dotyczy kompletu czterech posągów w białym kolorze. Posągi patynowane 2300 zł, z ceglastym nalotem i mocno postarzane 2400 zł.

Zdjęcie przedstawia posągi mocno postarzane, wyeksponowane na kolumnach TREQUANDA (h-40cm, cena 620 zł za sztukę).

Figury zostały wykonane z granulowanego marmuru Carrara i białego cementu, jest możliwy zakup pojedynczych sztuk.

Szczegółowe informacje o produkcie

Nasze posągi są obecne na rynku od prawie 50 lat. W ciągu tego czasu udało się opracować technologię, która dzięki zastosowaniu wyłącznie włoskich materiałów najwyższej jakości, granulatu marmurowego (słynny marmur z Carrary) i białego cementu, osiągnęła produkt o niezrównanej spoistości i odporności na wszelkie warunki klimatyczne. Producent stawia na jakość, więc wszelkie wykończenia są traktowane ręcznie z najwyższą starannością. Efekt finalny nadaje cechy naturalnego starzenia elementów i umożliwia w prosty sposób wkomponowanie w otoczenie. Odrobiną wyobraźni i kreatywności można nadać atmosferę starożytnej harmoni ogrodom, balkonom, tarasom, ale również wnętrzom pałacowym, hotelowym, restauracyjnym, dworków i willi. Proponujemy 4 rodzaje wykończenia:

naturalna biel – świetnie komponuje się z nowoczesnymi rozwiązaniami;

patynowany - lekko postarzony, delikatnie muśnięty patyną czasu, (najbardziej popularny);

z ceglastym nalotem – nadający odcienia ciepłej barwy;

mocno postarzany – nadający elementom setki lat, mocno przyciemniany, w zagłębieniach brunatny i zielonkawy, idealny do starych parków i ogrodów.

Efekty pracy zostały docenione już w 1978 roku nagradzając pasję rodzinną oskarem europejskim dla działalności gospodarczej APOLLO D’ORO.

Posąg instaluje się na solidnych podstawach i dobrze wypoziomowanych powierzchniach. W przypadku wystąpienia uchybień, mogą być one korygowane za pomocą klinów z twardego materiału (drewno lub plastik), pod warunkiem że nie wpływają na jego stabilność.

 

Wszystkie elementy są przeznaczone tylko do celów dekoracyjnych, nie mogą być stosowane jako elementy kostrukcyjne. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności wynikającej z niewłaściwego ich stosowania.
Rozmiary i waga są przybliżone, zastrzegamy sobie prawo w dowolnym momencie i według własnego uznania modyfikować je wyłącznie w celu poprawy produkcji.

Posągi są odpowiednio pakowane na paletach i większość z nich wysyłana jest bezpośrednio od producenta we Włoszech do klienta finalnego, co eliminuje ryzyko uszkodzeń podczas przepakowań i przeładunków.
Podesty zamawia się osobno.

Zobacz inne produkty z tej kategorii

TRZY GRACJE: od 2100 zł
BUDDA 2: od 500 zł
HEBE od 800 zł
DZIECI NA ŁAWCE od 890 zł
CAMPAGNOLA od 1300 zł
TACITA od 700 zł
quickpro.CMS Standard