WIEŚNIACZKA

WIEŚNIACZKA

Wysokość: 140 cm

Waga produktu: 140 kg

Średnica podestu: 36 cm

Cena produktu: 2300 zł

Termin realizacji: około 30 dni

Producent: ITALPARK

Kod produktu: 433

Zapytaj lub kup produkt

Podstawowe informacje o produkcie

Historia tej włoskiej wieśniaczki, urodziwej dziewczyny o długich włosach splecionych w warkocz, jest opowieścią o prostej, ale szczęśliwej życiowej chwili. Podczas upalnego lata, gdy słońce świeci gorąco, wieśniaczka wraca do domu z koszem pełnym soczystych warzyw i owoców, symbolizujących obfitość ziemi, oraz z dzbankiem znakomitego włoskiego wina, który ma umilić wieczór jej rodzinie. Jej uśmiechnięta twarz wyraża zadowolenie i satysfakcję z wykonanej pracy, a jej spokojny krok odzwierciedla harmonię z naturą.

Marmurowa rzeźba tej wiejskiej dziewczyny stanowi piękny dodatek do ogrodu ze względu na swoją autentyczność i urok. Przedstawienie prostej, codziennej sceny życia wiejskiego dodaje ogrodowi naturalnego i sielskiego charakteru. Rzeźba ta, umieszczona w ogrodzie, może przypominać o pięknie prostych chwil życia oraz o znaczeniu pracy, uważności i wdzięczności za to, co daje nam przyroda.

Rzeżba ustawiona w ogrodzie ma swoje przesłanie, przypomina nam o korzeniach, prostocie życia wsi oraz o radości płynącej z wykonywania codziennych czynności. Jest to również hołd dla ludzi pracujących na wsi, którzy od mileniów przyczyniają się do wytwarzania zdrowych produktów. Dodając tę rzeźbę do ogrodu, można stworzyć przestrzeń, która jest pełna wdzięku, uroku i prostoty, a jednocześnie przypomina o pięknie wykonywania czynności związanych w uprawą przydomowego ogródka i opieką na nim.

Szczegółowe informacje o produkcie

Nasze posągi są obecne na rynku od prawie 50 lat. W ciągu tego czasu udało się opracować technologię, która dzięki zastosowaniu wyłącznie włoskich materiałów najwyższej jakości, granulatu marmurowego (słynny marmur z Carrary) i białego cementu, osiągnęła produkt o niezrównanej spoistości i odporności na wszelkie warunki klimatyczne. Producent stawia na jakość, więc wszelkie wykończenia są traktowane ręcznie z najwyższą starannością. Efekt finalny nadaje cechy naturalnego starzenia elementów i umożliwia w prosty sposób wkomponowanie w otoczenie. Odrobiną wyobraźni i kreatywności można nadać atmosferę starożytnej harmoni ogrodom, balkonom, tarasom, ale również wnętrzom pałacowym, hotelowym, restauracyjnym, dworków i willi. Proponujemy 4 rodzaje wykończenia:

naturalna biel – świetnie komponuje się z nowoczesnymi rozwiązaniami;

patynowany - lekko postarzony, delikatnie muśnięty patyną czasu, (najbardziej popularny);

z ceglastym nalotem – nadający odcienia ciepłej barwy;

mocno postarzany – nadający elementom setki lat, mocno przyciemniany, w zagłębieniach brunatny i zielonkawy, idealny do starych parków i ogrodów.

Efekty pracy zostały docenione już w 1978 roku nagradzając pasję rodzinną oskarem europejskim dla działalności gospodarczej APOLLO D’ORO.

Posąg instaluje się na solidnych podstawach i dobrze wypoziomowanych powierzchniach. W przypadku wystąpienia uchybień, mogą być one korygowane za pomocą klinów z twardego materiału (drewno lub plastik), pod warunkiem że nie wpływają na jego stabilność.

 

Wszystkie elementy są przeznaczone tylko do celów dekoracyjnych, nie mogą być stosowane jako elementy kostrukcyjne. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności wynikającej z niewłaściwego ich stosowania.
Rozmiary i waga są przybliżone, zastrzegamy sobie prawo w dowolnym momencie i według własnego uznania modyfikować je wyłącznie w celu poprawy produkcji.

Posągi są odpowiednio pakowane na paletach i większość z nich wysyłana jest bezpośrednio od producenta we Włoszech do klienta finalnego, co eliminuje ryzyko uszkodzeń podczas przepakowań i przeładunków.
Podesty zamawia się osobno.

Zobacz inne produkty z tej kategorii

VENUS Z MILO
HEBE
GÓRALKA
BELLA
KOBIETA Z LAMPĄ: 2400 zł
BOGINI SZCZĘŚCIA
quickpro.CMS Standard