TANCERKA

TANCERKA

Wysokość: 168 cm

Waga produktu: 95 kg

Szerokość podstawy: 35 cm

Głębokość podstawy: 35 cm

Cena produktu: 2700 zł

Termin realizacji: około 30 dni

Producent: ITALPARK

Kod produktu: 475

Zapytaj lub kup produkt

Podstawowe informacje o produkcie

Zaklęty we włoskim marmurze posąg tancerki, pięknej kobiety o klasycznych kształtach, jest opowieścią o pasji, radości życia i wyrażaniu siebie poprzez szaleńczy taniec. Dla tej kobiety taniec to nie tylko forma aktywności fizycznej, ale także sposób na wyrażenie swojej duszy i emocji. Jej szczupła figura i ekstatyczna postawa podczas tańca z szarfą symbolizują wolność, radość i pełnię życia.
 
Dla tej kobiety taniec jest niezwykle ważny, ponieważ pozwala jej wyrazić swoje uczucia i emocje w sposób wolny i ekspresyjny. Ruch na świeżym powietrzu, na przykład poprzez taniec dodaje jeszcze większej przyjemności i energii podczas tańca, co sprawia, że jest to dla niej niezwykle satysfakcjonujące przeżycie.
 
Przesłaniem, które niesie rzeźba tańczącej kobiety jest nie tylko przedstawienie piękna i możliwości ludzkiego ciała, ale także podkreślenie znaczenia aktywności fizycznej i ekspresji artystycznej dla naszego dobrostanu psychicznego i emocjonalnego. Tańcząca w transie i ekstazie dziewczyna może nas inspirować do tego, abyśmy również szukali sposobów na wyrażenie siebie poprzez ruch i sztukę, co może przynieść nam radość, harmonię, równowagę w życiu i wpłynąć na nasz rozwód duchowy - rytualne tańce są praktykowane we wszystkich kulturach świata. Postawa tancerki, pełnej pasji, oddania i energii może motywować nas do tego, abyśmy w pełni korzystali z życia i odważnie wyrażali siebie, podobnie jak ta piękna, naga tancerka, która podczas swojego tańca z pomocą swojej szarfy oddać się przeżyciu graniczącemu z psychodelicznym transem i pokazuje, że ruch fizyczny potrafi być głęboko związany również z duchową sferą życia.
 
Posąg tańczącej kobiety wykonany jest z zgranulowanego marmuru Carrara i białego cementu, na  poglądowej fotografii posąg umieszczony jest na kolumnie AUSONIA.

Szczegółowe informacje o produkcie

Nasze posągi są obecne na rynku od prawie 50 lat. W ciągu tego czasu udało się opracować technologię, która dzięki zastosowaniu wyłącznie włoskich materiałów najwyższej jakości, granulatu marmurowego (słynny marmur z Carrary) i białego cementu, osiągnęła produkt o niezrównanej spoistości i odporności na wszelkie warunki klimatyczne. Producent stawia na jakość, więc wszelkie wykończenia są traktowane ręcznie z najwyższą starannością. Efekt finalny nadaje cechy naturalnego starzenia elementów i umożliwia w prosty sposób wkomponowanie w otoczenie. Odrobiną wyobraźni i kreatywności można nadać atmosferę starożytnej harmoni ogrodom, balkonom, tarasom, ale również wnętrzom pałacowym, hotelowym, restauracyjnym, dworków i willi. Produkujemy 4 rodzaje wykończenia:

naturalna biel – świetnie komponuje się z nowoczesnymi rozwiązaniami;

patynowany - lekko postarzony, delikatnie muśnięty patyną czasu, (najbardziej popularny);

z ceglastym nalotem – nadający odcienia ciepłej barwy;

mocno postarzany – nadający elementom setki lat, mocno przyciemniany, w zagłębieniach brunatny i zielonkawy, idealny do starych parków i ogrodów.

Efekty pracy zostały docenione już w 1978 roku nagradzając pasję rodzinną oskarem europejskim dla działalności gospodarczej APOLLO D’ORO.

Posąg instaluje się na solidnych podstawach i dobrze wypoziomowanych powierzchniach. W przypadku wystąpienia uchybień, mogą być one korygowane za pomocą klinów z twardego materiału (drewno lub plastik), pod warunkiem że nie wpływają na jego stabilność.

 

Wszystkie elementy są przeznaczone tylko do celów dekoracyjnych, nie mogą być stosowane jako elementy kostrukcyjne. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności wynikającej z niewłaściwego ich stosowania.
Rozmiary i waga są przybliżone, zastrzegamy sobie prawo w dowolnym momencie i według własnego uznania modyfikować je wyłącznie w celu poprawy produkcji.

Posągi są odpowiednio pakowane na paletach i większość z nich wysyłana jest bezpośrednio od producenta we Włoszech do klienta finalnego, co eliminuje ryzyko uszkodzeń podczas przepakowań i przeładunków.
Podesty zamawia się osobno.

Zobacz inne produkty z tej kategorii

BELLA
MARZYCIELKA
NIKE Z SAMOTRAKI
AURORA
VERA , PERSJA , FLORA: od 1500 zł
KOBIETA Z LAMPĄ: 2400 zł
quickpro.CMS Standard