MARZYCIELKA

MARZYCIELKA

Wysokość: 140 cm

Waga produktu: 340 kg

Szerokość podstawy: 82 cm

Głębokość podstawy: 43 cm

Cena produktu: 3700 zł

Termin realizacji: około 30 dni

Producent: ITALPARK

Kod produktu: 477

Zapytaj lub kup produkt

Podstawowe informacje o produkcie

Przedstawienie marzycielki, kobiety w średnim wieku o klasycznych kształtach, niesie uniwersalną opowieść o refleksji, introspekcji i wewnętrznym poszukiwaniu. Uchwycona w chwili, gdy siedzi w ogrodzie, oparta o donicę pełną kwiatów, zdaje się być zatopiona w głębokich myślach i marzeniach. Jej naturalna figura, delikatnie pochylona postawa, oraz gest mierzwienia sobie włosów dłonią wskazują na to, że jest wewnętrznie skupiona i zanurzona w swoich wewnętrznych przeżyciach.

Ta kobieta może marzyć o różnych rzeczach - o spełnieniu swoich pasji, o odnalezieniu sensu życia, o miłości, o podróżach, o odkryciu samej siebie. Wewnętrzne przygody, które przeżywa w przestrzeni między swoim id i ego, mogą być niezwykle bogate i inspirujące.

Przesłaniem rzeźby zamyślonej kobiety jest nie tylko przedstawienie sztuki w formie nawiązującej do klasycznej i kunsztu tworzących rzeźbiarzy, lecz także podkreślenie znaczenia aktywności umysłowej dla naszej psychiki i dobrostanu emocjonalnego. Zalety utrzymywania umysłu w jak najlepszym stanie, rozwijania go i rozmyślań nad życiem są nieocenione. Świeże powietrze ogrodu może sprzyjać skupieniu, kreatywności i skłonności do refleksji. W otoczeniu przyrody łatwiej jest oddać się swoim rozmyślaniom i marzeniom, znaleźć inspirację i rozwijać swoje myślenie.

Ta rzeźba ma zachęcać do głębszej refleksji nad własnym życiem, do szukania głębi w każdej z doświadczonych przez nas chwil oraz do pielęgnowania naszych marzeń i aspiracji. Szczególnie w erze bombardowania informacjami, przeładowania cyfrowymi bodźcami, które rozregulowywują gospodarkę dopaminową, to właśnie chwila zadumy a nawet medytacji w ogrodzie potrafi pomóc wrócić naszym myślom i emocjom na właściwe tory.

Na zdjęciu posąg jest mocno postarzany, stoi na podeście ACASCIA.

Szczegółowe informacje o produkcie

Nasze posągi są obecne na rynku od prawie 50 lat. W ciągu tego czasu udało się opracować technologię, która dzięki zastosowaniu wyłącznie włoskich materiałów najwyższej jakości, granulatu marmurowego (słynny marmur z Carrary) i białego cementu, osiągnęła produkt o niezrównanej spoistości i odporności na wszelkie warunki klimatyczne. Producent stawia na jakość, więc wszelkie wykończenia są traktowane ręcznie z najwyższą starannością. Efekt finalny nadaje cechy naturalnego starzenia elementów i umożliwia w prosty sposób wkomponowanie w otoczenie. Odrobiną wyobraźni i kreatywności można nadać atmosferę starożytnej harmoni ogrodom, balkonom, tarasom, ale również wnętrzom pałacowym, hotelowym, restauracyjnym, dworków i willi. Produkujemy 4 rodzaje wykończenia:

naturalna biel – świetnie komponuje się z nowoczesnymi rozwiązaniami;

patynowany - lekko postarzony, delikatnie muśnięty patyną czasu, (najbardziej popularny);

z ceglastym nalotem – nadający odcienia ciepłej barwy;

mocno postarzany – nadający elementom setki lat, mocno przyciemniany, w zagłębieniach brunatny i zielonkawy, idealny do starych parków i ogrodów.

Efekty pracy zostały docenione już w 1978 roku nagradzając pasję rodzinną oskarem europejskim dla działalności gospodarczej APOLLO D’ORO.

Posąg instaluje się na solidnych podstawach i dobrze wypoziomowanych powierzchniach. W przypadku wystąpienia uchybień, mogą być one korygowane za pomocą klinów z twardego materiału (drewno lub plastik), pod warunkiem że nie wpływają na jego stabilność.

 

Wszystkie elementy są przeznaczone tylko do celów dekoracyjnych, nie mogą być stosowane jako elementy kostrukcyjne. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności wynikającej z niewłaściwego ich stosowania.
Rozmiary i waga są przybliżone, zastrzegamy sobie prawo w dowolnym momencie i według własnego uznania modyfikować je wyłącznie w celu poprawy produkcji.

Posągi są odpowiednio pakowane na paletach i większość z nich wysyłana jest bezpośrednio od producenta we Włoszech do klienta finalnego, co eliminuje ryzyko uszkodzeń podczas przepakowań i przeładunków.
Podesty zamawia się osobno.

Zobacz inne produkty z tej kategorii

RAFFAELLA: od 1350 zł
WIEŚNIACZKA
DZIECI NA ŁAWCE od 890 zł
SERIA CZTERY PORY ROKU / ŚREDNIAKI
AMAZONKA
BOGINI RYŻU od 500 zł
quickpro.CMS Standard