BACHUS

BACHUS

Wymiary:

  • wysokość 192 cm
  • podstawa 50x50 cm

Waga: 405 kg

Dostępne kolory:

  • biały
  • patynowy
  • z ceglastym nalotem
  • mocno postarzany

Zapytaj lub kup produkt

Cena: od 4300 zł

Koszt przesyłki: 200 zł

Termin realizacji: do 30 dni

Podstawowe informacje o produkcie

Najweselszy bóg odpowiedzialny za zabawę, uprawę winorośli, urodzaj i siły witalne. Bachus miał wesoły orszak osłów satyrów (pół kozłów pół mężczyzn). Świięto boga wina było obchodzone hucznie i zapoczątkowało historię teatru.

Posąg wykonany jest z granulowanego marmuru Carrara i białego cementu. Podana wyżej cena dotyczy posągu w białym kolorze. Posąg patynowany 4600 zł, z ceglastym nalotem i mocno postarzany 4900 zł.

Do posągu można dobrać podest o odpowiedniej wysokości i szerokości.

Szczegółowe informacje o produkcie

Nasze posągi są obecne na rynku od prawie 50 lat. W ciągu tego czasu udało się opracować technologię, która dzięki zastosowaniu wyłącznie włoskich materiałów najwyższej jakości, granulatu marmurowego (słynny marmur z Carrary) i białego cementu, osiągnęła produkt o niezrównanej spoistości i odporności na wszelkie warunki klimatyczne. Producent stawia na jakość, więc wszelkie wykończenia są traktowane ręcznie z najwyższą starannością. Efekt finalny nadaje cechy naturalnego starzenia elementów i umożliwia w prosty sposób wkomponowanie w otoczenie. Odrobiną wyobraźni i kreatywności można nadać atmosferę starożytnej harmoni ogrodom, balkonom, tarasom, ale również wnętrzom pałacowym, hotelowym, restauracyjnym, dworków i willi. Produkujemy 4 rodzaje wykończenia:

naturalna biel – świetnie komponuje się z nowoczesnymi rozwiązaniami;

patynowany - lekko postarzony, delikatnie muśnięty patyną czasu, (najbardziej popularny);

z ceglastym nalotem – nadający odcienia ciepłej barwy;

mocno postarzany – nadający elementom setki lat, mocno przyciemniany, w zagłębieniach brunatny i zielonkawy, idealny do starych parków i ogrodów.

Efekty pracy zostały docenione już w 1978 roku nagradzając pasję rodzinną oskarem europejskim dla działalności gospodarczej APOLLO D’ORO.

Posąg instaluje się na solidnych podstawach i dobrze wypoziomowanych powierzchniach. W przypadku wystąpienia uchybień, mogą być one korygowane za pomocą klinów z twardego materiału (drewno lub plastik), pod warunkiem że nie wpływają na jego stabilność.

 

Wszystkie elementy są przeznaczone tylko do celów dekoracyjnych, nie mogą być stosowane jako elementy kostrukcyjne. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności wynikającej z niewłaściwego ich stosowania.
Rozmiary i waga są przybliżone, zastrzegamy sobie prawo w dowolnym momencie i według własnego uznania modyfikować je wyłącznie w celu poprawy produkcji.

Posągi są odpowiednio pakowane na paletach i większość z nich wysyłana jest bezpośrednio od producenta we Włoszech do klienta finalnego, co eliminuje ryzyko uszkodzeń podczas przepakowań i przeładunków.
Podesty zamawia się osobno.

Zobacz inne produkty z tej kategorii

RAFFAELLA: od 1350 zł
KOBIETA Z LAMPĄ: od 2000 zł
HERKULES od 4100 zł
SERIA CZTERY PORY ROKU / ŚREDNIAKI / od 2200 zł
NIKE Z SAMOTRAKI: od 3800 zł
LA CONTADINELLA: od 1300 zł
quickpro.CMS Standard