SERIA CZTERY PORY ROKU 130h:

SERIA CZTERY PORY ROKU 130h:

Wymiary:

  • wysokość 130 cm
  • podstawa 32x37 cm

Waga: 623 kg - waga czterech posągów

Dostępne kolory:

  • biały
  • patynowy
  • z ceglastym nalotem
  • mocno postarzany

Zapytaj lub kup produkt

Cena: od 9560 zł

Koszt przesyłki: 500 zł

Termin realizacji: do 30 dni

Podstawowe informacje o produkcie

Pełen zestaw składa się z czterech posągów przedstawiających postaci - symbole czterech pór roku. Wykonane są z granulowanego marmuru Carrara i białego cementu.

Podana wyżej cena dotyczy kompletu posągów w białym kolorze. Komplet patynowany, z ceglastym nalotem i mocno postarzany: 10 140 zł.

Na zdjęciu posągi stoją na kolumnach ZEUS GRANDE  (h-87cm, szerokość 51x51cm, cena 1600 zł za sztukę).

Jest mozliwy zakup pojedynczych posągów.

Szczegółowe informacje o produkcie

Nasze posągi są obecne na rynku od prawie 50 lat. W ciągu tego czasu udało się opracować technologię, która dzięki zastosowaniu wyłącznie włoskich materiałów najwyższej jakości, granulatu marmurowego (słynny marmur z Carrary) i białego cementu, osiągnęła produkt o niezrównanej spoistości i odporności na wszelkie warunki klimatyczne. Producent stawia na jakość, więc wszelkie wykończenia są traktowane ręcznie z najwyższą starannością. Efekt finalny nadaje cechy naturalnego starzenia elementów i umożliwia w prosty sposób wkomponowanie w otoczenie. Odrobiną wyobraźni i kreatywności można nadać atmosferę starożytnej harmoni ogrodom, balkonom, tarasom, ale również wnętrzom pałacowym, hotelowym, restauracyjnym, dworków i willi. Proponujemy 4 rodzaje wykończenia:

naturalna biel – świetnie komponuje się z nowoczesnymi rozwiązaniami;

patynowany - lekko postarzony, delikatnie muśnięty patyną czasu, (najbardziej popularny);

z ceglastym nalotem – nadający odcienia ciepłej barwy;

mocno postarzany – nadający elementom setki lat, mocno przyciemniany, w zagłębieniach brunatny i zielonkawy, idealny do starych parków i ogrodów.

Efekty pracy zostały docenione już w 1978 roku nagradzając pasję rodzinną oskarem europejskim dla działalności gospodarczej APOLLO D’ORO.

Posąg instaluje się na solidnych podstawach i dobrze wypoziomowanych powierzchniach. W przypadku wystąpienia uchybień, mogą być one korygowane za pomocą klinów z twardego materiału (drewno lub plastik), pod warunkiem że nie wpływają na jego stabilność.

 

Wszystkie elementy są przeznaczone tylko do celów dekoracyjnych, nie mogą być stosowane jako elementy kostrukcyjne. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności wynikającej z niewłaściwego ich stosowania.
Rozmiary i waga są przybliżone, zastrzegamy sobie prawo w dowolnym momencie i według własnego uznania modyfikować je wyłącznie w celu poprawy produkcji.

Posągi są odpowiednio pakowane na paletach i większość z nich wysyłana jest bezpośrednio od producenta we Włoszech do klienta finalnego, co eliminuje ryzyko uszkodzeń podczas przepakowań i przeładunków.
Podesty zamawia się osobno.

Zobacz inne produkty z tej kategorii

BOGINI RYŻU od 500 zł
VENUS Z MILO: od 1099 zł
PAOLINA: 1960 zł
RAFFAELLA: od 1350 zł
EMILIA od 1700 zł
AMAZONKA: 2200 zł
quickpro.CMS Standard