PARA LWÓW Z HERBAMI:

PARA LWÓW Z HERBAMI:

Wymiary:

  • wysokość 55 cm
  • szerokość 33 x 21 cm

Waga: 75 kg

Dostępne kolory:

  • biały
  • patynowany
  • z ceglastym nalotem
  • mocno postarzany

Zapytaj lub kup produkt

Cena: od 1300 zł

Koszt przesyłki: 100 zł

Termin realizacji: około 30 dni

Podstawowe informacje o produkcie

Para lwów: prawy i lewy z herbami przedstawiającymi lilie. Podany wyżej opis i cena dotyczy dwóch figur o wysokości 55 cm w białym kolorze. Patynowane, z ceglastym nalotem i mocno postarzane 1400 zł, czarne 1700. Dostępne są również  lwy w mniejszych rozmiarach o wysokości 40 cm w cenie od 800 zł.

Szczegółowe informacje o produkcie

Nasze posągi są obecne na rynku od prawie 50 lat. W ciągu tego czasu udało się opracować technologię, która dzięki zastosowaniu wyłącznie włoskich materiałów najwyższej jakości, granulatu marmurowego (słynny marmur z Carrary) i białego cementu, osiągnęła produkt o niezrównanej spoistości i odporności na wszelkie warunki klimatyczne. Producent stawia na jakość, więc wszelkie wykończenia są traktowane ręcznie z najwyższą starannością. Efekt finalny nadaje cechy naturalnego starzenia elementów i umożliwia w prosty sposób wkomponowanie w otoczenie. Odrobiną wyobraźni i kreatywności można nadać atmosferę starożytnej harmoni ogrodom, balkonom, tarasom, ale również wnętrzom pałacowym, hotelowym, restauracyjnym, dworków i willi. Proponujemy 4 rodzaje wykończenia:

naturalna biel – świetnie komponuje się z nowoczesnymi rozwiązaniami;

patynowany - lekko postarzony, delikatnie muśnięty patyną czasu, (najbardziej popularny);

z ceglastym nalotem – nadający odcienia ciepłej barwy;

mocno postarzany – nadający elementom setki lat, mocno przyciemniany, w zagłębieniach brunatny i zielonkawy, idealny do starych parków i ogrodów.

Efekty pracy zostały docenione już w 1978 roku nagradzając pasję rodzinną oskarem europejskim dla działalności gospodarczej APOLLO D’ORO.

Rozmiary i waga są przybliżone, zastrzegamy sobie prawo w dowolnym momencie i według własnego uznania modyfikować je wyłącznie w celu poprawy produkcji.

Podesty zamawia się osobno.

Zobacz inne produkty z tej kategorii

PIES: od 530 zł
ORLIK od 320 zł
PARA LWÓW od 6000 zł
OSIOŁ: od 1030 zł
ORZEŁ: 930 zł
ORŁY KRÓLEWSKIE: od 780 zł
quickpro.CMS Standard