KONIE AIRON:

KONIE AIRON:

Wymiary:

  • wysokość 70 cm
  • podstawa 26x26 cm

Waga: 45 kg

Dostępne kolory:

  • biały
  • patynowany
  • z ceglastym nalotem
  • mocno postarzany

Zapytaj lub kup produkt

Cena: od 1250 zł

Koszt przesyłki: 100 zł

Termin realizacji: około 2 tygodnie

Podstawowe informacje o produkcie

Posąg konia wykonany ze zmielonego marmuru Carrara i białego cementu. Podana wyżej cena dotyczy figury białej. Patynowana 1300 zł, z ceglastym nalotem i mocno postarzany 1350 zł. W naszj ofercie mamy również ten posąg w większych rozmiarach: wysokość 100 cm, podstawa 48x30 cm w cenie 1820 zł - biały; 1860 zł - patynowany; 1900 zł z ceglastym nalotem lub mocno postarzany. Na zdjęciu wyeksponowany jest na podeście ALCEO o wysokości 35 cm w cenie 790 zł.

Szczegółowe informacje o produkcie

Nasze posągi są obecne na rynku od prawie 50 lat. W ciągu tego czasu udało się opracować technologię, która dzięki zastosowaniu wyłącznie włoskich materiałów najwyższej jakości, granulatu marmurowego (słynny marmur z Carrary) i białego cementu, osiągnęła produkt o niezrównanej spoistości i odporności na wszelkie warunki klimatyczne. Producent stawia na jakość, więc wszelkie wykończenia są traktowane ręcznie z najwyższą starannością. Efekt finalny nadaje cechy naturalnego starzenia elementów i umożliwia w prosty sposób wkomponowanie w otoczenie. Odrobiną wyobraźni i kreatywności można nadać atmosferę starożytnej harmoni ogrodom, balkonom, tarasom, ale również wnętrzom pałacowym, hotelowym, restauracyjnym, dworków i willi. Proponujemy 4 rodzaje wykończenia:

naturalna biel – świetnie komponuje się z nowoczesnymi rozwiązaniami;

patynowany - lekko postarzony, delikatnie muśnięty patyną czasu, (najbardziej popularny);

z ceglastym nalotem – nadający odcienia ciepłej barwy;

mocno postarzany – nadający elementom setki lat, mocno przyciemniany, w zagłębieniach brunatny i zielonkawy, idealny do starych parków i ogrodów.

Efekty pracy zostały docenione już w 1978 roku nagradzając pasję rodzinną oskarem europejskim dla działalności gospodarczej APOLLO D’ORO.

Rozmiary i waga są przybliżone, zastrzegamy sobie prawo w dowolnym momencie i według własnego uznania modyfikować je wyłącznie w celu poprawy produkcji.

Podesty zamawia się osobno.

Zobacz inne produkty z tej kategorii

ORZEŁ: 930 zł
PARA LWÓW od 6000 zł
GĘŚ: od 570 zł
SŁOŃ: od 590 zł
BULLDOG: od 400 zł
PIES: od 530 zł
quickpro.CMS Standard