WAZA RÓG OBFITOŚCI 1600 zł

WAZA RÓG OBFITOŚCI 1600 zł

Wymiary:

  • Wysokość 78 cm
  • średnica 70 cm
  • podstawa 33x33 cm

Waga: 66 kg

Zapytaj lub kup produkt

Cena: 1600 zł

Koszt przesyłki: 150 zł

Termin realizacji: około 30 dni

Podstawowe informacje o produkcie

Bogato zdobiona waza wykonana jest z granulowanego marmuru Carrara i białego cementu. Otwór na dnie umożliwia odpływ nadmiaru wody.

Podana wyżej cena nie zawiera kolumny, na której ustawiona jest waza.

Szczegółowe informacje o produkcie

Ważne jest aby odpowiednio zadbać o donice i zapewnić odpływ wody. W przypadku gdy otwór na odpływ będzie zatkany woda pozostająca wewnątrz zimą może zamarznąć i uszkodzić donicę. Aby tego uniknąć należy:

- Przed posadzeniem rośliny i wsypaniem ziemi, na dnie donicy ułożyć kawałki ceramiczne lub kamyki, aby nadmiar wody swobodnie po nich spływał.

- Zwrócić uwagę na podłoże, na jakim stawiamy donicę, grząska ziemia czy glina może zatkać odpływ, w tym przypadku zaleca się uniesienie donicy, lub postawienie jej na kamykach.

Zapewnienie takich warunków sprawi, że roślina będzie miała odpowiedni drenaż, a donica zapełniona ziemią lub pusta zniesie każdą zimę.

Nasze donice, kwietniki i wazy są obecne na rynku już od prawie 50 lat. W ciągu tego czasu udało się opracować technologię, która dzięki zastosowaniu wyłącznie włoskich materiałów najwyższej jakości, granulatu marmurowego (słynny marmur z Carrary) i białego cementu, osiągnęła produkt o niezrównanej spoistości i odporności na wszelkie warunki klimatyczne. Producent stawia na jakość, więc wszelkie wykończenia są traktowane ręcznie z najwyższą starannością. Efekt finalny nadaje cechy naturalnego starzenia elementów i umożliwia w prosty sposób wkomponowanie w otoczenie. Odrobiną wyobraźni i kreatywności można nadać atmosferę starożytnej harmoni ogrodom, balkonom, tarasom, ale również wnętrzom pałacowym, hotelowym, restauracyjnym, dworków i willi.

Zobacz inne produkty z tej kategorii

NIKE Z SAMOTRAKI 3800 zł
ARIETE Z POKRYWĄ 1450 zł
KOLUMNA ZEUS 1600 zł
KOLOMNA PLINIO 1100 zł
ATENA 3800 zł
WAZA ZINIA 800 zł
quickpro.CMS Standard