SELLA: 1150 zł

SELLA: 1150 zł

Wymiary:

  • wysokość 44 cm
  • 82 x 42 cm
  • 102 x 42 cm

Waga: 90 - 120 kg

Dostępne kolory:

  • ROSA ANTICA
  • BIACO/ROSSO/NERO

Zapytaj lub kup produkt

Cena: 1150 zł i 1250 zł

Koszt przesyłki: w zależności od wielkości zamówienia

Termin realizacji: do 30 dni

Podstawowe informacje o produkcie

Seria kwietników wykonanych z granulatu marmurowego i białego cementu. Występuje w dwóch odcieniach o strukturze młotkowanej: ROSA ANTICA i BIANCO/ROSSO/NERO. Dostępne w dwóch wymiarach: wysokość 44 cm: 102 x 42 cm; 82 x 42 cm. Idealne rozwiązanie do wyznaczania granic w miejscach publicznych.

Szczegółowe informacje o produkcie

Ważne jest aby odpowiednio zadbać o donice i zapewnić odpływ wody. W przypadku gdy otwór na odpływ będzie zatkany woda pozostająca wewnątrz zimą może zamarznąć i uszkodzić donicę. Aby tego uniknąć należy:

- Przed posadzeniem rośliny i wsypaniem ziemi, na dnie donicy ułożyć kawałki ceramiczne lub kamyki, aby nadmiar wody swobodnie po nich spływał.

- Zwrócić uwagę na podłoże, na jakim stawiamy donicę, grząska ziemia czy glina może zatkać odpływ, w tym przypadku zaleca się uniesienie donicy, lub postawienie jej na kamykach.

Zapewnienie takich warunków sprawi, że roślina będzie miała odpowiedni drenaż, a donica zapełniona ziemią lub pusta zniesie każdą zimę. Nasze donice, kwietniki i wazy są obecne na rynku już od prawie 50 lat. W ciągu tego czasu udało się opracować technologię, która dzięki zastosowaniu wyłącznie włoskich materiałów najwyższej jakości, granulatu marmurowego (słynny marmur z Carrary) i białego cementu, osiągnęła produkt o niezrównanej spoistości i odporności na wszelkie warunki klimatyczne. Producent stawia na jakość, więc wszelkie wykończenia są traktowane ręcznie z najwyższą starannością.

Efekt finalny nadaje cechy naturalnego starzenia elementów i umożliwia w prosty sposób wkomponowanie w otoczenie. Odrobiną wyobraźni i kreatywności można nadać atmosferę starożytnej harmonii ogrodom, balkonom, tarasom, ale również wnętrzom pałacowym, hotelowym, restauracyjnym, dworków i willi. Donicę instaluje się na solidnych podstawach i dobrze wypoziomowanych powierzchniach. W przypadku wystąpienia uchybień, mogą być one korygowane za pomocą klinów z twardego materiału (drewno lub plastik), pod warunkiem że nie wpływają na stabilność. Wszystkie elementy są przeznaczone tylko do celów dekoracyjnych, nie mogą być stosowane jako elementy konstrukcyjne. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności wynikającej z niewłaściwego ich stosowania. Rozmiary i waga są przybliżone, zastrzegamy sobie prawo w dowolnym momencie i według własnego uznania modyfikować je wyłącznie w celu poprawy produkcji.

Wszystkie pojemniki są odpowiednio pakowane na paletach i większość z nich wysyłana jest bezpośrednio od producenta we Włoszech do klienta finalnego, co eliminuje ryzyko uszkodzeń podczas przepakowań i przeładunków.

Zobacz inne produkty z tej kategorii

NAROŻNA: 790 zł
OLIMPIA: 600 zł
GARDENIA: 1400 zł
EDERA: 490 zł
ROMANO: 710 zł
WAZA BAROKOWA od 860 zł
quickpro.CMS Standard