SZEŚCIOKĄTNE: 830 zł

SZEŚCIOKĄTNE: 830 zł

Wymiary:

  • wysokość 35/48/62 cm
  • średnica 63 cm
  • bok 33 cm

Waga: 47/58/80 kg

Dostępne kolory:

  • biały
  • patynowy
  • z ceglastym nalotem
  • mocno postarzany
  • czerń
  • brąz

Zapytaj lub kup produkt

Cena: od 830 zł

Koszt przesyłki: w zależności od wielkości donicy

Termin realizacji: do 30 dni

Podstawowe informacje o produkcie

Donica wykonana jest z granulowanego marmuru Carrara i białego cementu. Otwór na dnie umożliwia odpływ nadmiaru wody.

Zdjęcie przedstawia zestawienie trzech donic mini, media i maxi. Podana wyżej cena dotyczy donicy najniższej tj.35 cm w białym kolorze. Patynowana, z ceglastym nalotem i mocno postarzana 860 zł.

Średnia donica o wysokości 48 cm biała 990 zł, patynowana, ceglasta lub mocno postarzana 1090 zł.

Najwyższa donica o wysokości 62 cm biała 1280 zł, patynowana, z ceglastym nalotem lub mocno postarzana 1350 zł.

Szczegółowe informacje o produkcie

Ważne jest aby odpowiednio zadbać o donice i zapewnić odpływ wody. W przypadku gdy otwór na odpływ będzie zatkany woda pozostająca wewnątrz zimą może zamarznąć i uszkodzić donicę. Aby tego uniknąć należy:

- Przed posadzeniem rośliny i wsypaniem ziemi, na dnie donicy ułożyć kawałki ceramiczne lub kamyki, aby nadmiar wody swobodnie po nich spływał.

- Zwrócić uwagę na podłoże, na jakim stawiamy donicę, grząska ziemia czy glina może zatkać odpływ, w tym przypadku zaleca się uniesienie donicy, lub postawienie jej na kamykach.

Zapewnienie takich warunków sprawi, że roślina będzie miała odpowiedni drenaż, a donica zapełniona ziemią lub pusta zniesie każdą zimę.

Nasze donice, kwietniki i wazy są obecne na rynku już od prawie 50 lat. W ciągu tego czasu udało się opracować technologię, która dzięki zastosowaniu wyłącznie włoskich materiałów najwyższej jakości, granulatu marmurowego (słynny marmur z Carrary) i białego cementu, osiągnęła produkt o niezrównanej spoistości i odporności na wszelkie warunki klimatyczne. Producent stawia na jakość, więc wszelkie wykończenia są traktowane ręcznie z najwyższą starannością. Efekt finalny nadaje cechy naturalnego starzenia elementów i umożliwia w prosty sposób wkomponowanie w otoczenie. Odrobiną wyobraźni i kreatywności można nadać atmosferę starożytnej harmoni ogrodom, balkonom, tarasom, ale również wnętrzom pałacowym, hotelowym, restauracyjnym, dworków i willi.

Proponujemy 4 rodzaje wykończenia:

naturalna biel – świetnie komponuje się z nowoczesnymi rozwiązaniami;

patynowany - lekko postarzony, delikatnie muśnięty patyną czasu, (najbardziej popularny);

z ceglastym nalotem – nadający odcienia ciepłej barwy;mocno postarzany – nadający elementom setki lat,

mocno przyciemniany, w zagłębieniach brunatny i zielonkawy, idealny do starych parków i ogrodów.

Efekty pracy zostały docenione już w 1978 roku nagradzając pasję rodzinną oskarem europejskim dla działalności gospodarczej APOLLO D’ORO.

Donicę instaluje się na solidnych podstawach i dobrze wypoziomowanych powierzchniach. W przypadku wystąpienia uchybień, mogą być one korygowane za pomocą klinów z twardego materiału (drewno lub plastik), pod warunkiem że nie wpływają na stabilność.

Wszystkie elementy są przeznaczone tylko do celów dekoracyjnych, nie mogą być stosowane jako elementy kostrukcyjne. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności wynikającej z niewłaściwego ich stosowania.
Rozmiary i waga są przybliżone, zastrzegamy sobie prawo w dowolnym momencie i według własnego uznania modyfikować je wyłącznie w celu poprawy produkcji.

Wszystkie pojemniki są odpowiednio pakowane na paletach i większość z nich wysyłana jest bezpośrednio od producenta we Włoszech do klienta finalnego, co eliminuje ryzyko uszkodzeń podczas przepakowań i przeładunków.
Podesty zamawia się osobno.

Zobacz inne produkty z tej kategorii

HORTENSJE: 890 zł
ROMANO: 710 zł
CAMOMILLA: 470 zł
DUCA przyścienna: 720 zł
QUADRATO: 550 zł
RODODENDRON: 1260 zł
quickpro.CMS Standard