CORBETTA: 990 zł

CORBETTA: 990 zł

Wymiary:

  • wysokość 135
  • szerokość 75x40 cm

Waga: 106 kg

Zapytaj lub kup produkt

Cena: 990 zł

Koszt przesyłki: 150 zł

Termin realizacji: do 30 dni

Podstawowe informacje o produkcie

Umywalka wykonana ze zmielonego marmuru i białego cementu. Składa się z płyty naściennej o grubości 6 cm, wysokości 50 cm, szerokości 70 cm i misy na postumencie o wysokości 85 cm, szerokości 75x40 cm. Otwór na kran znajduje się na wysokości 120 cm.

Duża, szeroka misa na postumencie umożliwia wygodne umycie rąk, warzyw i owoców, napełnienie wodą np. czajnika, itp. Wzdłuż postumentu umieszczona jest standardowa rura odpływowa, można do niej podłączyć półsyfon. W komplecie jest panel naścienny, w którym otwór umożliwia podłączenie kranu - do wyboru w dziale "KRANY MOSIĘŻNE". Podana wyżej cena dotyczy umywalki bez kranu. Umywalkę przyścienną wraz z panelem montuje się za pomocą kleju montażowego mrozoodpornego do elewacji budynku.

Szczegółowe informacje o produkcie

Zlewy i umywalki to propozycja do naszych ogrodów, która wydaje się niedoceniana, a funkcje praktyczne właściwie nieodzowne podczas prac w ogrodzie, grillowania, zabaw, itp. Szeroki wybór wzorów i kolorów z łatwością zastąpi dziwne zawory wystające z naszych elewacji lub z podłoża. Eleganckie zlewy i umywalki ogrodowe ułatwią nam i naszym najbliższym zachowanie higieny podczas przebywania na świeżym powietrzu a jednocześnie będą nas cieszyć swoim niebanalnym wyglądem.

Zobacz inne produkty z tej kategorii

OGLIO: 660 zł
VARO: 970 zł
TEBE:1500 zł
DRAVA: 760 zł
ASSO 70: 850 zł
UMYWALKA WISZĄCA BMD: 550 zł
quickpro.CMS Standard