FONTANNA / UMYWALKA PALERMO:

FONTANNA / UMYWALKA PALERMO:

Wysokość: 158 cm

Szerokość: 119 cm

Głębokość: 63 cm

Waga produktu: 295 kg

Średnica podestu (dot. donic i podestów pod posągi): 34 x 51 cm

Rodzaj (pole tekstowe): przyścienne

Cena produktu: od 3900 zł

Termin realizacji: do 30 dni

Producent: ITALPARK

Zapytaj lub kup produkt

Podstawowe informacje o produkcie

Fontanna wykonana z granulowanego marmuru Carrara i białego cementu. Do tej fontanny idealnie nadaje się kran lub wylewka, które się montuje na wysokości 131 cm. Wymiary małej misy: 20x48 cm. Podana wyżej cena dotyczy fontanny w kolorze białym. Fontanna patynowana, mocno postarzana lub z ceglastym nalotem 4200 zł. Możliwość wykonania w kolorze brązu, czerni, lub potraktowanie kwasem antycznym.

Szczegółowe informacje o produkcie

Nasze fontanny są obecne na rynku od prawie 50 lat. W ciągu tego czasu udało się opracować technologię, która dzięki zastosowaniu wyłącznie włoskich materiałów najwyższej jakości, granulatu marmurowego (słynny marmur z Carrary) i białego cementu, osiągnęła produkt o niezrównanej spoistości i odporności na wszelkie warunki klimatyczne. Producent stawia na jakość, więc wszelkie wykończenia są traktowane ręcznie z najwyższą starannością. Efekt finalny nadaje cechy naturalnego starzenia elementów i umożliwia w prosty sposób wkomponowanie w otoczenie. Odrobiną wyobraźni i kreatywności można nadać atmosferę starożytnej harmoni ogrodom, balkonom, tarasom, ale również wnętrzom pałacowym, hotelowym, restauracyjnym, dworków i willi.

Produkujemy 4 rodzaje wykończenia:

naturalna biel – świetnie komponuje się z nowoczesnymi rozwiązaniami;

patynowany - lekko postarzony, delikatnie muśnięty patyną czasu, (najbardziej popularny);

z ceglastym nalotem – nadający odcienia ciepłej barwy;mocno postarzany – nadający elementom setki lat,

mocno przyciemniany, w zagłębieniach brunatny i zielonkawy, idealny do starych parków i ogrodów.

Efekty pracy zostały docenione już w 1978 roku nagradzając pasję rodzinną oskarem europejskim dla działalności gospodarczej APOLLO D’ORO.

Fontannę instaluje się na solidnych podstawach i dobrze wypoziomowanych powierzchniach. W przypadku wystąpienia uchybień, mogą być one korygowane za pomocą klinów z twardego materiału (drewno lub plastik), pod warunkiem że nie wpływają na jego stabilność.

Wszystkie elementy są przeznaczone tylko do celów dekoracyjnych, nie mogą być stosowane jako elementy kostrukcyjne. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności wynikającej z niewłaściwego ich stosowania.
Rozmiary i waga są przybliżone, zastrzegamy sobie prawo w dowolnym momencie i według własnego uznania modyfikować je wyłącznie w celu poprawy produkcji.

Fontanny są odpowiednio pakowane na paletach i większość z nich wysyłana jest bezpośrednio od producenta we Włoszech do klienta finalnego, co eliminuje ryzyko uszkodzeń podczas przepakowań i przeładunków.
Krany, wylewki i inne akcesoria zamawia się osobno.

Zobacz inne produkty z tej kategorii

UMYWALKA Z DUSZĄ - 2400 zł
ASSO 50: 650 zł
LEDRO: 1290 zł
ANTICA: 1590 zł
ADAMELLO bez podstawy - 1300 zł
UMYWALKA GRANITOWA 5 - 3190 zł
quickpro.CMS Standard