BORBONICA GRANDE: 3400 zł

BORBONICA GRANDE: 3400 zł

Wymiary:

  • wysokość 124 cm
  • szerokość 68 cm

Dostępne kolory:

  • grafit
  • dowolny z palety RAL + 500 zł

Zapytaj lub kup produkt

Cena: 3400 zł

Koszt przesyłki: 150 zł

Termin realizacji: około 2 tygodnie

Podstawowe informacje o produkcie

Duża umywalka ogrodowa, przyścienna wykonana z małej rodzinnej odlewni w środkowych Włoszech. Możliwość zamówienia odlewu z mosiądzu lub pokrycia chromem za dopłatą. Istnieje możliwość zakupu samej misy.

Szeroka oferta kranów / wylewek ogrodowych, również z możliwością podłączenia węża ogrodowego, znajduje się w kategorii "KRANY MOSIĘZNE". Jest możliwość również dobrania mosiężnego syfonu.

Szczegółowe informacje o produkcie

Zlewy i umywalki to propozycja do naszych ogrodów, która wydaje się niedoceniana, a funkcje praktyczne właściwie nieodzowne podczas prac w ogrodzie, grillowania, zabaw, itp. Szeroki wybór wzorów i kolorów z łatwością zastąpi dziwne zawory wystające z naszych elewacji lub z podłoża. Eleganckie zlewy i umywalki ogrodowe ułatwią nam i naszym najbliższym zachowanie higieny podczas przebywania na świeżym powietrzu a jednocześnie będą nas cieszyć swoim niebanalnym wyglądem.

Ścisła współpraca z rodzinnymi odlewniami we Włoszech pozwala nam na realizację najbardziej wymyślnych zamówień na elementy z mosiądzu, żeliwa, chromu, brązu itp. Propozycje zamieszczone na stronie takie jak krany, baterie łazienkowe, czy kuchenne, prysznice ogrodowe i łazienkowe, lampy, zlewy umywalki ogrodowe ale również herby szlacheckie, ławki, a nawet ogródki kawiarniane, łóżka, balustrady, kosze na śmieci ... to uproszczony przekrój naszych możliwości.

Zobacz inne produkty z tej kategorii

LAMBRO: 1150 zł
TEBE - wisząca - 1250 zł
GRADARA: 1200 zł
BREMBO: 900 zł
GARIGLIANO: 770 zł
ERBA ANTICATA: 1300 zł
quickpro.CMS Standard