LEONE: 1400 zł

LEONE: 1400 zł

Dostępne kolory:

  • grafit
  • dowolny z palety RAL + 500 zł

Zapytaj lub kup produkt

Cena: 1400 zł

Koszt przesyłki: 100 zł

Termin realizacji: do 30 dni

Podstawowe informacje o produkcie

Żeliwna umywalka ogrodowa przyścienna dwuczęściowa wykonana w małej rodzinnej odlewni w środkowych Włoszech. Istnieje możliwość zakupu samej misy.

Szeroka oferta kranów / wylewek ogrodowych, również z możliwością podłączenia węża ogrodowego, znajduje się w kategorii "KRANY MOSIĘZNE". Jest możliwość również dobrania mosiężnego syfonu.

Szczegółowe informacje o produkcie

Zlewy i umywalki to propozycja do naszych ogrodów, która wydaje się niedoceniana, a funkcje praktyczne właściwie nieodzowne podczas prac w ogrodzie, grillowania, zabaw, itp. Szeroki wybór wzorów i kolorów z łatwością zastąpi dziwne zawory wystające z naszych elewacji lub z podłoża. Eleganckie zlewy i umywalki ogrodowe ułatwią nam i naszym najbliższym zachowanie higieny podczas przebywania na świeżym powietrzu a jednocześnie będą nas cieszyć swoim niebanalnym wyglądem.

Ścisła współpraca z rodzinnymi odlewniami we Włoszech pozwala nam na realizację najbardziej wymyślnych zamówień na elementy z mosiądzu, żeliwa, chromu, brązu itp. Propozycje zamieszczone na stronie takie jak krany, baterie łazienkowe, czy kuchenne, prysznice ogrodowe i łazienkowe, lampy, zlewy umywalki ogrodowe ale również herby szlacheckie, ławki, a nawet ogródki kawiarniane, łóżka, balustrady, kosze na śmieci ... to uproszczony przekrój naszych możliwości.

Zobacz inne produkty z tej kategorii

CAPRAIA: 420 zł
ENZA: 900 zł
DOLOMITE: 1250 zł
AGRI: 900 zł
COMO: 1380 zł
R/MADRID: 950 zł
quickpro.CMS Standard