VERSIGLIA: 1600 zł

VERSIGLIA: 1600 zł

Wysokość: 69 cm

Szerokość: 45 cm

Głębokość: 27 cm

Rodzaj (pole tekstowe): przyścienne

Cena produktu: 1600 zł

Termin realizacji: około 30 dni

Producent: Fonderie Solitario

Zapytaj lub kup produkt

Podstawowe informacje o produkcie

Żeliwna umywalka ogrodowa przyścienna wykonana w małej rodzinnej odlewni w środkowych Włoszech.

Szeroka oferta kranów / wylewek ogrodowych, również z możliwością podłączenia węża ogrodowego znajduje się w kategorii " KRANY MOSIĘŻNE". Jest możliwość również dobrania mosiężnego syfonu.

Szczegółowe informacje o produkcie

Zlewy i umywalki to propozycja do naszych ogrodów, która wydaje się niedoceniana, a funkcje praktyczne właściwie nieodzowne podczas prac w ogrodzie, grillowania, zabaw, itp. Szeroki wybór wzorów i kolorów z łatwością zastąpi dziwne zawory wystające z naszych elewacji lub z podłoża. Eleganckie zlewy i umywalki ogrodowe ułatwią nam i naszym najbliższym zachowanie higieny podczas przebywania na świeżym powietrzu a jednocześnie będą nas cieszyć swoim niebanalnym wyglądem.

Ścisła współpraca z rodzinnymi odlewniami we Włoszech pozwala nam na realizację najbardziej wymyślnych zamówień na elementy z mosiądzu, żeliwa, chromu, brązu itp. Propozycje zamieszczone na stronie takie jak krany, baterie łazienkowe, czy kuchenne, prysznice ogrodowe i łazienkowe, lampy, zlewy umywalki ogrodowe ale również herby szlacheckie, ławki, a nawet ogródki kawiarniane, łóżka, balustrady, kosze na śmieci ... to uproszczony przekrój naszych możliwości.

Zobacz inne produkty z tej kategorii

ADAMELLO - 1600 zł
MINCIO: 900 zł
DRAVA: 760 zł
R/MADRID: 950 zł
ACQUAIO TIDONE: 2 200 zł
UMYWALKA Z DUSZĄ - 2400 zł
quickpro.CMS Standard