MILANO GRANDE: 4500 zł

MILANO GRANDE: 4500 zł

Wymiary:

  • wysokość 140 cm
  • szerokość 61x64 cm

Dostępne kolory:

  • grafit
  • dowolny z palety RAL + 500 zł

Zapytaj lub kup produkt

Cena: 4500 zł

Koszt przesyłki: 150 zł

Termin realizacji: około 2 tygodnie

Podstawowe informacje o produkcie

Zlew żeliwny - nieodzowny element włoskich skwerków. Szeroka oferta kranów / wylewek ogrodowych, również z możliwością podłączenia węża ogrodowego, znajduje się w kategorii "KRANY MOSIĘZNE".

Zlewy i umywalki to propozycja do naszych ogrodów, która wydaje się niedoceniana, a funkcje praktyczne właściwie nieodzowne podczas prac w ogrodzie, grillowania, zabaw, itp. Szeroki wybór wzorów i kolorów z łatwością zastąpi dziwne zawory wystające z naszych elewacji lub z podłoża. Eleganckie zlewy i umywalki ogrodowe ułatwią nam i naszym najbliższym zachowanie higieny podczas przebywania na świeżym powietrzu a jednocześnie będą nas cieszyć swoim niebanalnym wyglądem.

Ścisła współpraca z rodzinnymi odlewniami we Włoszech pozwala nam na realizację najbardziej wymyślnych zamówień na elementy z mosiądzu, żeliwa, chromu, brązu itp. Propozycje zamieszczone na stronie takie jak krany, baterie łazienkowe, czy kuchenne, prysznice ogrodowe i łazienkowe, lampy, zlewy umywalki ogrodowe ale również herby szlacheckie, ławki, a nawet ogródki kawiarniane, łóżka, balustrady, kosze na śmieci ... to uproszczony przekrój naszych możliwości.

Zobacz inne produkty z tej kategorii

CATANIA: 1300 zł
ZLEW Genova: 1699 zł
LATINA: 1350 zł
ADELE ANTRACITE: 1100 zł
ZAMBLA: 1020 zł
MILANO PICCOLA: 3500 zł
quickpro.CMS Standard