MILANO PICCOLA: 3500 zł

MILANO PICCOLA: 3500 zł

Wysokość: 125 cm

Szerokość: 47 cm

Głębokość: 53 cm

Waga produktu: 83 kg

Rodzaj (pole tekstowe): wolnostojące

Cena produktu: 3500 zł

Termin realizacji: około 30 dni

Producent: Fonderie Solitario

Zapytaj lub kup produkt

Podstawowe informacje o produkcie

Zlew wykonany w całości z żeliwa. Szeroka oferta kranów / wylewek ogrodowych, również z możliwością podłączenia węża ogrodowego, znajduje się w kategorii "KRANY MOSIĘZNE".

Zlewy i umywalki to propozycja do naszych ogrodów, która wydaje się niedoceniana, a funkcje praktyczne właściwie nieodzowne podczas prac w ogrodzie, grillowania, zabaw, itp. Szeroki wybór wzorów i kolorów z łatwością zastąpi dziwne zawory wystające z naszych elewacji lub z podłoża. Eleganckie zlewy i umywalki ogrodowe ułatwią nam i naszym najbliższym zachowanie higieny podczas przebywania na świeżym powietrzu a jednocześnie będą nas cieszyć swoim niebanalnym wyglądem.

Ścisła współpraca z rodzinnymi odlewniami we Włoszech pozwala nam na realizację najbardziej wymyślnych zamówień na elementy z mosiądzu, żeliwa, chromu, brązu itp. Propozycje zamieszczone na stronie takie jak krany, baterie łazienkowe, czy kuchenne, prysznice ogrodowe i łazienkowe, lampy, zlewy umywalki ogrodowe ale również herby szlacheckie, ławki, a nawet ogródki kawiarniane, łóżka, balustrady, kosze na śmieci ... to uproszczony przekrój naszych możliwości.

Zobacz inne produkty z tej kategorii

MESSINA: 1250 zł
DESIRE ANTRACITE: 1200 zł
VILLARASCA NA PODEŚCIE:1350 zł
CASERTA - 900 zł
ASSISI - 1150 zł
CAGLIARI: 1390 zł
quickpro.CMS Standard