BRUMANO: 1300 zł

BRUMANO: 1300 zł

Wysokość: 81 cm

Szerokość: 40 x 40 cm

Waga produktu: 80 kg

Wysokość montażu kranu: 67 cm

Rodzaj (pole tekstowe): wolnostojące

Cena produktu: 1300 zł

Termin realizacji: około 30 dni

Producent: KAM

Średnica odpływu: 4 cm

Zapytaj lub kup produkt

Podstawowe informacje o produkcie

Zlew wolnostojący wykonany ze zmielonego marmuru i białego cementu. Wewnątrz znajduje się rura doprowadzająca wodę od dołu zakończona gwintem. Otwór z gwintem w przodzie pozwala zamontować kran. Otwór w misie umożliwia odpływ wody. Najlepiej zamontować na kratce odpływowej.

Wysokość 81cm, szerokość podstawy 40x40 cm, podłączenie kranu 1/2"F znajduje się na wysokości 67 cm, średnica odpływu 4 cm, od dołu gwint do podłączenia wody 1/2"M.

Podana wyżej cena dotyczy zlewu bez kranu. Szeroki wybór mosiężnych kranów ogrodowych znajduje się w oddzielnym dziale: https://www.wloskie-ogrody.pl/krany-mosiezne-wylewki-baterie-i-akcesoria/krany-ogrodowe

Szczegółowe informacje o produkcie

Zlewy i umywalki to propozycja do naszych ogrodów, która wydaje się niedoceniana, a funkcje praktyczne właściwie nieodzowne podczas prac w ogrodzie, grillowania, zabaw, itp. Szeroki wybór wzorów i kolorów z łatwością zastąpi mało estetyczne zawory wystające z elewacji lub z podłoża. Eleganckie zlewy i umywalki ogrodowe ułatwią nam i naszym najbliższym zachowanie higieny podczas przebywania na świeżym powietrzu a jednocześnie będą nas cieszyć swoim niebanalnym wyglądem.

Zobacz inne produkty z tej kategorii

MILANO PICCOLA: 3500 zł
ZLEW ŻELIWNY ELVIO - 2500 zł
ZLEW Nuoro: 1930 zł
MILANO GRANDE: 4500 zł
AGRIGENTO: 1700 zł
CLANEZZO: 950 zł
quickpro.CMS Standard