BOLZANO: 1750 zł

BOLZANO: 1750 zł

Wymiary:

  • 57 x 36 x 99 cm

Waga: 99 kg

Dostępne kolory:

  • wykończenie młotkowane
  • ceglasty
  • szary
  • mix

Zapytaj lub kup produkt

Cena: 1750 zł

Koszt przesyłki: 180 zł

Termin realizacji: około 30 dni

Podstawowe informacje o produkcie

Zlew wolnostojący wykonany ze zmielonego marmuru i białego cementu. W ściance okalającej misę jest wmontowana rura doprowadzająca wodę od dołu zakończona gwintem. Otwór z gwintem w przodzie pozwala zamontować kran. Otwór w misie umożliwia odpływ wody. Najlepiej zamontować na kratce odpływowej. Podana wyżej cena zawiera żeliwną kratkę nakładaną na misę. Kran zamawia się osobo. Szeroki wybór mosiężnych kranów ogrodowych znajduje się w oddzielnym dziale: https://www.wloskie-ogrody.pl/krany-mosiezne-wylewki-baterie-i-akcesoria/krany-ogrodowe

Szczególnie polecany do ogrodu, w którym bawią się dzieci, szeroka misa pozwala na wygodne opłukanie zabawek np. z piasku.

Szczegółowe informacje o produkcie

Zlewy i umywalki to propozycja do naszych ogrodów, która wydaje się niedoceniana, a funkcje praktyczne właściwie nieodzowne podczas prac w ogrodzie, grillowania, zabaw, itp. Szeroki wybór wzorów i kolorów z łatwością zastąpi mało estetyczne zawory wystające z elewacji lub z podłoża. Eleganckie zlewy i umywalki ogrodowe ułatwią nam i naszym najbliższym zachowanie higieny podczas przebywania na świeżym powietrzu a jednocześnie będą nas cieszyć swoim niebanalnym wyglądem.

Zobacz inne produkty z tej kategorii

BORGO NA PODEŚCIE - 1350 zł
ZLEW Pisa - 1080 zł
ZLEW VI PIASKOWANY: 1390 zł
ENDENNA: 1100 zł
QUADRIFOGLIO: 1250 zł
PISA: 1150 zł
quickpro.CMS Standard