VICENZA: 950 zł

VICENZA: 950 zł

Wymiary:

  • wysokość 66 cm
  • szerokość podstawy 28x31 cm

Waga: 30 kg

Dostępne kolory:

  • biały
  • szary
  • orzechowy

Zapytaj lub kup produkt

Cena: 950 zł

Koszt przesyłki: 160 zł

Termin realizacji: do 30 dni

Podstawowe informacje o produkcie

Zlew wolnostojący dostępny w trzech kolorach: biały, szary, orzechowy. Wysokość zlewu 66cm, szerokość misy 28 cm x 31 cm. Podłączenie kranu 1/2"F znajduje się na wysokości 56 cm, średnica odpływu 3,5 cm, od dołu gwint 1/2" M do podłączenia wody. Kran mosiężny ze zdjęcia w cenie 150 zł (lub do wyboru w zakładce krany ogrodowe, sitko chromowane lub mosiężne 90 zł.

Szczegółowe informacje o produkcie

Zlewy i umywalki to propozycja do naszych ogrodów, która wydaje się niedoceniana, a funkcje praktyczne właściwie nieodzowne podczas prac w ogrodzie, grillowania, zabaw, itp. Szeroki wybór wzorów i kolorów z łatwością zastąpi mało estetyczne zawory wystające z elewacji lub z podłoża. Eleganckie zlewy i umywalki ogrodowe ułatwią nam i naszym najbliższym zachowanie higieny podczas przebywania na świeżym powietrzu a jednocześnie będą nas cieszyć swoim niebanalnym wyglądem.

Skład surowcowy produktu i kilkudziesięcioletnie doświadczenie producenta dają gwarancję jakości i odporności na zmienne warunki atmosferyczne przez wiele wiele lat. Aby odświeżyć wygląd wystarczy woda pod ciśnieniem lub mydliny, nie ma potrzeby stosowania silnych środków chemicznych.

Zobacz inne produkty z tej kategorii

PORDENONE: 1350 zł
ASTI: 770 zł
AURELIA
MISIA: 990 zł
PISA: 1150 zł
ZLEW GRANITOWY 2 - 2220 zł
quickpro.CMS Standard