PERGOLA CALABRIA: 20100 zł

PERGOLA CALABRIA: 20100 zł

Wymiary:

  • wysokość 265 cm
  • szerokość 320x320 cm

Waga: 1140 kg

Dostępne kolory:

  • biały
  • patynowany
  • ceglasty i mocno postarzany

Zapytaj lub kup produkt

Cena: 20 100 zł

Koszt przesyłki: 300 zł

Termin realizacji: około 2 tygodnie

Podstawowe informacje o produkcie

Pergola składa się z czterech kolumn Calabria i sześciu belek zwieńczających. Kolumna Calabria o wysokości max 245 cm i szerokości podstawy 32x32 cm w cenie 2300 zł. Wszystkie elementy są zbrojone i wykonane z granulatu marmurowego Bianco di Carrara i białego cementu.

Podana wyżej cena dotyczy pergoli w białym kolorze. Pergola barwiona w cenie 21 300 zł.

Na drugim zdjęciu przedstawione są możliwości dowolnych kombinacji w/w elementów. Kolumny mogą być wykonane w mniejszym wymiarze.

Szczegółowe informacje o produkcie

Nasze kolumny są obecne na rynku od prawie 50 lat. W ciągu tego czasu udało się opracować technologię, która dzięki zastosowaniu wyłącznie włoskich materiałów najwyższej jakości, granulatu marmurowego (słynny marmur z Carrary) i białego cementu, osiągnęła produkt o niezrównanej spoistości i odporności na wszelkie warunki klimatyczne. Producent stawia na jakość, więc wszelkie wykończenia są traktowane ręcznie z najwyższą starannością. Efekt finalny nadaje cechy naturalnego starzenia elementów i umożliwia w prosty sposób wkomponowanie w otoczenie. Odrobiną wyobraźni i kreatywności można nadać atmosferę starożytnej harmoni ogrodom, balkonom, tarasom, ale również wnętrzom pałacowym, hotelowym, restauracyjnym, dworków i willi. Proponujemy 4 rodzaje wykończenia:

naturalna biel – świetnie komponuje się z nowoczesnymi rozwiązaniami;

patynowany - lekko postarzony, delikatnie muśnięty patyną czasu, (najbardziej popularny);

z ceglastym nalotem – nadający odcienia ciepłej barwy;

mocno postarzany – nadający elementom setki lat, mocno przyciemniany, w zagłębieniach brunatny i zielonkawy, idealny do starych parków i ogrodów.

Efekty pracy zostały docenione już w 1978 roku nagradzając pasję rodzinną oskarem europejskim dla działalności gospodarczej APOLLO D’ORO.

Kolumnę instaluje się na solidnych podstawach i dobrze wypoziomowanych powierzchniach. W przypadku wystąpienia uchybień, mogą być one korygowane za pomocą klinów z twardego materiału (drewno lub plastik), pod warunkiem że nie wpływają na jego stabilność.

Wszystkie elementy są przeznaczone tylko do celów dekoracyjnych, nie mogą być stosowane jako elementy kostrukcyjne. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności wynikającej z niewłaściwego ich stosowania.
Rozmiary i waga są przybliżone, zastrzegamy sobie prawo w dowolnym momencie i według własnego uznania modyfikować je wyłącznie w celu poprawy produkcji.

Kolumny są odpowiednio pakowane na paletach i większość z nich wysyłana jest bezpośrednio od producenta we Włoszech do klienta finalnego, co eliminuje ryzyko uszkodzeń podczas przepakowań i przeładunków.

Zobacz inne produkty z tej kategorii

Testowy produkt
ALTANA REALE
BALUSTRADA BONIFACIO
Testowy produkt
BALUSTRADA SAVOIA
KOLUMNA GŁADKA h283 od 7500 zł
quickpro.CMS Standard