PERGOLA CALABRIA

PERGOLA CALABRIA

Wysokość: 265 cm

Szerokość: 320 cm

Głębokość: 320 cm

Waga produktu: 1140 kg

Cena produktu: 20 400 zł

Termin realizacji: około 30 dni

Producent: ITALPARK

Kod produktu: 806

Zapytaj lub kup produkt

Podstawowe informacje o produkcie

Pergola składa się z czterech kolumn Calabria i sześciu belek zwieńczających. Kolumna Calabria o wysokości max 245 cm i szerokości podstawy 32x32 cm. Wszystkie elementy są zbrojone i wykonane z granulatu marmurowego Bianco di Carrara i białego cementu.

Na drugim zdjęciu przedstawione są możliwości dowolnych kombinacji w/w elementów. Kolumny mogą być wykonane w mniejszym wymiarze.

Szczegółowe informacje o produkcie

Nasze kolumny są obecne na rynku od prawie 50 lat. W ciągu tego czasu udało się opracować technologię, która dzięki zastosowaniu wyłącznie włoskich materiałów najwyższej jakości, granulatu marmurowego (słynny marmur z Carrary) i białego cementu, osiągnęła produkt o niezrównanej spoistości i odporności na wszelkie warunki klimatyczne. Producent stawia na jakość, więc wszelkie wykończenia są traktowane ręcznie z najwyższą starannością. Efekt finalny nadaje cechy naturalnego starzenia elementów i umożliwia w prosty sposób wkomponowanie w otoczenie. Odrobiną wyobraźni i kreatywności można nadać atmosferę starożytnej harmoni ogrodom, balkonom, tarasom, ale również wnętrzom pałacowym, hotelowym, restauracyjnym, dworków i willi. Proponujemy 4 rodzaje wykończenia:

naturalna biel – świetnie komponuje się z nowoczesnymi rozwiązaniami;

patynowany - lekko postarzony, delikatnie muśnięty patyną czasu, (najbardziej popularny);

z ceglastym nalotem – nadający odcienia ciepłej barwy;

mocno postarzany – nadający elementom setki lat, mocno przyciemniany, w zagłębieniach brunatny i zielonkawy, idealny do starych parków i ogrodów.

Efekty pracy zostały docenione już w 1978 roku nagradzając pasję rodzinną oskarem europejskim dla działalności gospodarczej APOLLO D’ORO.

Kolumnę instaluje się na solidnych podstawach i dobrze wypoziomowanych powierzchniach. W przypadku wystąpienia uchybień, mogą być one korygowane za pomocą klinów z twardego materiału (drewno lub plastik), pod warunkiem że nie wpływają na jego stabilność.

Wszystkie elementy są przeznaczone tylko do celów dekoracyjnych, nie mogą być stosowane jako elementy kostrukcyjne. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności wynikającej z niewłaściwego ich stosowania.
Rozmiary i waga są przybliżone, zastrzegamy sobie prawo w dowolnym momencie i według własnego uznania modyfikować je wyłącznie w celu poprawy produkcji.

Kolumny są odpowiednio pakowane na paletach i większość z nich wysyłana jest bezpośrednio od producenta we Włoszech do klienta finalnego, co eliminuje ryzyko uszkodzeń podczas przepakowań i przeładunków.

Zobacz inne produkty z tej kategorii

BALUSTRADA BONIFACIO
ALTANA REALE
KOLUMNA GŁADKA
ALTANA SZEŚCIOKĄTNA
KOLUMNA OGRODZENIOWA GŁADKA LUB MŁOTKOWANA
Testowy
quickpro.CMS Standard