KOLUMNA OGRODZENIOWA GŁADKA LUB MŁOTKOWANA

KOLUMNA OGRODZENIOWA GŁADKA LUB MŁOTKOWANA

Wymiary:

  • wysokość 252 cm

Waga: 488 kg

Dostępne kolory:

  • biały

Zapytaj lub kup produkt

Cena: 3800 zł

Koszt przesyłki: do uzgodnienia

Termin realizacji: około 2 tygodnie

Podstawowe informacje o produkcie

Kolumna wykonana z mieszanki granulatu marmurowego Bianco di Carrara i białego cementu. W środku każdego elementu znajduje się otwór na pręt zbrojeniowy i zaprawę. Poszczególne elementy mogą być gładkie lub młotkowe. Zwieńczeniem kolumny może być szyszka (jak na zdjęciach) lub kula o średnicy 20 cm.

Przystosowanie kolumny do montażu domofonu, czujników, przewodów, itp. w cenie.

Szczegółowe informacje o produkcie

Nasze kolumny są obecne na rynku od prawie 50 lat. W ciągu tego czasu udało się opracować technologię, która dzięki zastosowaniu wyłącznie włoskich materiałów najwyższej jakości, granulatu marmurowego (słynny marmur z Carrary) i białego cementu, osiągnęła produkt o niezrównanej spoistości i odporności na wszelkie warunki klimatyczne. Producent stawia na jakość, więc wszelkie wykończenia są traktowane ręcznie z najwyższą starannością. Efekt finalny nadaje cechy naturalnego starzenia elementów i umożliwia w prosty sposób wkomponowanie w otoczenie. Odrobiną wyobraźni i kreatywności można nadać atmosferę starożytnej harmoni ogrodom, balkonom, tarasom, ale również wnętrzom pałacowym, hotelowym, restauracyjnym, dworków i willi. Proponujemy 4 rodzaje wykończenia:

naturalna biel – świetnie komponuje się z nowoczesnymi rozwiązaniami;

patynowany - lekko postarzony, delikatnie muśnięty patyną czasu, (najbardziej popularny);

z ceglastym nalotem – nadający odcienia ciepłej barwy;

mocno postarzany – nadający elementom setki lat, mocno przyciemniany, w zagłębieniach brunatny i zielonkawy, idealny do starych parków i ogrodów.

Efekty pracy zostały docenione już w 1978 roku nagradzając pasję rodzinną oskarem europejskim dla działalności gospodarczej APOLLO D’ORO.

Kolumnę instaluje się na solidnych podstawach i dobrze wypoziomowanych powierzchniach. W przypadku wystąpienia uchybień, mogą być one korygowane za pomocą klinów z twardego materiału pod warunkiem że nie wpływają na jego stabilność.

Wszystkie elementy są przeznaczone tylko do celów dekoracyjnych, nie mogą być stosowane jako elementy kostrukcyjne. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności wynikającej z niewłaściwego ich stosowania.
Rozmiary i waga są przybliżone, zastrzegamy sobie prawo w dowolnym momencie i według własnego uznania modyfikować je wyłącznie w celu poprawy produkcji.

Kolumny są odpowiednio pakowane na paletach i większość z nich wysyłana jest bezpośrednio od producenta we Włoszech do klienta finalnego, co eliminuje ryzyko uszkodzeń podczas przepakowań i przeładunków.

Zobacz inne produkty z tej kategorii

ALTANA REALE
BALUSTRADA BORBONE
BALUSTRADA SIRMIONE II
BALUSTRADA SAVOIA
BALUSTRADA BONIFACIO
ZlEWOZMYWAK JEDNOKOMOROWY Z OCIEKACZEM MOD. LVN OCRA - 970 zł
quickpro.CMS Standard