ALTANA REALE

ALTANA REALE

Wysokość: 410 cm

Waga produktu: 3580 kg

Średnica: 400 cm

Cena produktu: 99 900 zł

Termin realizacji: około 30 dni

Producent: ITALPARK

Kod produktu: 806/D

Zapytaj lub kup produkt

Podstawowe informacje o produkcie

Zbrojone kolumny i balustrady tworzące sześciokątną altanę wykonane są z mieszanki zgranulowanego marmuru Bianco di Carrara i białego cementu. Całość zwieńcza kopuła z żelaza oksydowanego.

Idealna do ceremoni ślubnych w plenerze, jako nastrojowa światynia dumania lub po prostu miejsce spotkań przy popołudniowej herbatce.

Szczegółowe informacje o produkcie

Nasze kolumny są obecne na rynku od prawie 50 lat. W ciągu tego czasu udało się opracować technologię, która dzięki zastosowaniu wyłącznie włoskich materiałów najwyższej jakości, granulatu marmurowego (słynny marmur z Carrary) i białego cementu, osiągnęła produkt o niezrównanej spoistości i odporności na wszelkie warunki klimatyczne. Producent stawia na jakość, więc wszelkie wykończenia są traktowane ręcznie z najwyższą starannością. Efekt finalny nadaje cechy naturalnego starzenia elementów i umożliwia w prosty sposób wkomponowanie w otoczenie. Odrobiną wyobraźni i kreatywności można nadać atmosferę starożytnej harmoni ogrodom, balkonom, tarasom, ale również wnętrzom pałacowym, hotelowym, restauracyjnym, dworków i willi. Proponujemy 4 rodzaje wykończenia:

naturalna biel – świetnie komponuje się z nowoczesnymi rozwiązaniami;

patynowany - lekko postarzony, delikatnie muśnięty patyną czasu, (najbardziej popularny);

z ceglastym nalotem – nadający odcienia ciepłej barwy;

mocno postarzany – nadający elementom setki lat, mocno przyciemniany, w zagłębieniach brunatny i zielonkawy, idealny do starych parków i ogrodów.

Efekty pracy zostały docenione już w 1978 roku nagradzając pasję rodzinną oskarem europejskim dla działalności gospodarczej APOLLO D’ORO.

Zobacz inne produkty z tej kategorii

PERGOLA COLOSSEO
Testowy produkt
KOLUMNA OGRODZENIOWA GŁADKA LUB MŁOTKOWANA
KOLUMNA CATANZARO
MAŁY STÓŁ CERVINII
BALUSTRADA BONIFACIO
quickpro.CMS Standard