LAMPA PARKOWA:

LAMPA PARKOWA:

Wymiary:

  • wysokość bez klosza 245 cm
  • średnica podstawy 52 cm

Waga: 257 kg

Dostępne kolory:

  • biały
  • patynowy
  • z ceglastym nalotem
  • mocno postarzany

Zapytaj lub kup produkt

Cena: od 2100 zł

Koszt przesyłki: 300 zł - koszt transportu dla 1 i 2 lamp

Termin realizacji: około 2 tygodnie

Podstawowe informacje o produkcie

Przepiękna lampa wykonana ze zmielonego marmuru Bianco di Carrara i białego cementu. Wzdłuż postumentu wykonano otwór na przewód, ze względu na różne wymagania dotyczące przewodu elektrycznego, producent pozostawia tę kwestię elektrykowi montującemu lampę. Podana wyżej cena dotyczy lampy w białem kolorze. Lampa patynowana 2230 zł, lampa mocno postarzana i z ceglastym nalotem 3420 zł.

Klosz w kształcie białej kuli o średnicy 30 cm - 320 zł. Klosze żeliwne wykonywane są na indywidualne zamówienie.

 

Szczegółowe informacje o produkcie

Jesteśmy obecni na rynku od prawie 50 lat. W ciągu tego czasu udało się opracować technologię, która dzięki zastosowaniu wyłącznie włoskich materiałów najwyższej jakości, granulatu marmurowego (słynny marmur z Carrary) i białego cementu, osiągnęła produkt o niezrównanej spoistości i odporności na wszelkie warunki klimatyczne. Producent stawia na jakość, więc wszelkie wykończenia są traktowane ręcznie z najwyższą starannością. Efekt finalny nadaje cechy naturalnego starzenia elementów i umożliwia w prosty sposób wkomponowanie w otoczenie. Odrobiną wyobraźni i kreatywności można nadać atmosferę starożytnej harmoni ogrodom, balkonom, tarasom, ale również wnętrzom pałacowym, hotelowym, restauracyjnym, dworków i willi. Produkujemy 4 rodzaje wykończenia:

naturalna biel – świetnie komponuje się z nowoczesnymi rozwiązaniami;

patynowany - lekko postarzony, delikatnie muśnięty patyną czasu, (najbardziej popularny);

z ceglastym nalotem – nadający odcienia ciepłej barwy;

mocno postarzany – nadający elementom setki lat, mocno przyciemniany, w zagłębieniach brunatny i zielonkawy, idealny do starych parków i ogrodów.

Efekty pracy zostały docenione już w 1978 roku nagradzając pasję rodzinną oskarem europejskim dla działalności gospodarczej APOLLO D’ORO.

Posąg instaluje się na solidnych podstawach i dobrze wypoziomowanych powierzchniach. W przypadku wystąpienia uchybień, mogą być one korygowane za pomocą klinów z twardego materiału (drewno lub plastik), pod warunkiem że nie wpływają na jego stabilność.

Wszystkie elementy są przeznaczone tylko do celów dekoracyjnych, nie mogą być stosowane jako elementy kostrukcyjne. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności wynikającej z niewłaściwego ich stosowania.
Rozmiary i waga są przybliżone, zastrzegamy sobie prawo w dowolnym momencie i według własnego uznania modyfikować je wyłącznie w celu poprawy produkcji.

Posągi są odpowiednio pakowane na paletach i większość z nich wysyłana jest bezpośrednio od producenta we Włoszech do klienta finalnego, co eliminuje ryzyko uszkodzeń podczas przepakowań i przeładunków.

Zobacz inne produkty z tej kategorii

LAMPY ŻELIWNE
LAMPA MIDA: od 880 zł
LAMPA AMORA: od 760 zł
KOBIETA Z LAMPĄ: 2400 zł
quickpro.CMS Standard