Komplet 4szt 32x75: 2540 zł

Komplet 4szt 32x75: 2540 zł

Wymiary:

  • pojedynczy element: 32 x 75 cm

Waga: 116 kg

Dostępne kolory:

  • biały
  • patynowany
  • z ceglastym nalotem
  • mocno postarzany
  • czerń
  • brąz

Zapytaj lub kup produkt

Cena: od 2540 zł

Koszt przesyłki: 180 zł

Termin realizacji: do 30 dni

Podstawowe informacje o produkcie

Komplet składa się z czterech elementów, każdy o wymiarach 32x75, wykonany z mieszanki zmielonego marmuru Carrara i białego cementu. Z tyłu każdego elementu znajduje się zawieszka umożliwiająca wyeksponowanie wypukłorzeźby na elewacji budynku, bądż we wnętrzu. Podana wyżej cena dotyczy płaskorzeźby białej. Patynowana, z ceglastym nalotem i mocno postarzany 2740 zł.

Szczegółowe informacje o produkcie

Jesteśmy obecni na rynku od prawie 50 lat. W ciągu tego czasu udało się opracować technologię, która dzięki zastosowaniu wyłącznie włoskich materiałów najwyższej jakości, granulatu marmurowego (słynny marmur z Carrary) i białego cementu, osiągnęła produkt o niezrównanej spoistości i odporności na wszelkie warunki klimatyczne. Producent stawia na jakość, więc wszelkie wykończenia są traktowane ręcznie z najwyższą starannością. Efekt finalny nadaje cechy naturalnego starzenia elementów i umożliwia w prosty sposób wkomponowanie w otoczenie. Odrobiną wyobraźni i kreatywności można nadać atmosferę starożytnej harmoni ogrodom, balkonom, tarasom, ale również wnętrzom pałacowym, hotelowym, restauracyjnym, dworków i willi. Proponujemy 4 rodzaje wykończenia:

naturalna biel – świetnie komponuje się z nowoczesnymi rozwiązaniami;

patynowany - lekko postarzony, delikatnie muśnięty patyną czasu, (najbardziej popularny);

z ceglastym nalotem – nadający odcienia ciepłej barwy;

mocno postarzany – nadający elementom setki lat, mocno przyciemniany, w zagłębieniach brunatny i zielonkawy, idealny do starych parków i ogrodów.

Efekty pracy zostały docenione już w 1978 roku nagradzając pasję rodzinną oskarem europejskim dla działalności gospodarczej APOLLO D’ORO.

Wszystkie elementy są przeznaczone tylko do celów dekoracyjnych, nie mogą być stosowane jako elementy kostrukcyjne. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności wynikającej z niewłaściwego ich stosowania.
Rozmiary i waga są przybliżone, zastrzegamy sobie prawo w dowolnym momencie i według własnego uznania modyfikować je wyłącznie w celu poprawy produkcji.

Zobacz inne produkty z tej kategorii

PORWANIE SABINEK 49x86 cm - od 390 zł
ANGELI 60-70 cm - 430 zł
PARADISO 54x61 cm - 380 zł
PŁASKORZEŹBA ANIOŁOWIE 51x115 cm: 580 zł
HERB MOSIĘŻNY: od 2900 zł
PŁASKORZEŹBA ANIOŁ STRÓŻ 50x44 cm: 430 zł
quickpro.CMS Standard