Komplet Cztery Pory Roku 32x75:

Komplet Cztery Pory Roku 32x75:

Wymiary:

  • pojedynczy element: 32 x 75 cm

Waga: 116 kg

Dostępne kolory:

  • patynowy

Zapytaj lub kup produkt

Cena: od 1780 zł

Koszt przesyłki: 125 zł

Termin realizacji: około 2 tygodnie

Podstawowe informacje o produkcie

Komplet składa się z czterech elementów, każdy o wymiarach 32x75, wykonany z mieszanki zmielonego marmuru Carrara i białego cementu. Z tyłu każdego elementu znajduje się zawieszka umożliwiająca wyeksponowanie wypukłorzeźby na elewacji budynku, bądż we wnętrzu. Podana wyżej cena dotyczy płaskorzeźby białej. Patynowana 1880 zł, z ceglastym nalotem i mocno postarzany 1980 zł.

Szczegółowe informacje o produkcie

Jesteśmy obecni na rynku od prawie 50 lat. W ciągu tego czasu udało się opracować technologię, która dzięki zastosowaniu wyłącznie włoskich materiałów najwyższej jakości, granulatu marmurowego (słynny marmur z Carrary) i białego cementu, osiągnęła produkt o niezrównanej spoistości i odporności na wszelkie warunki klimatyczne. Producent stawia na jakość, więc wszelkie wykończenia są traktowane ręcznie z najwyższą starannością. Efekt finalny nadaje cechy naturalnego starzenia elementów i umożliwia w prosty sposób wkomponowanie w otoczenie. Odrobiną wyobraźni i kreatywności można nadać atmosferę starożytnej harmoni ogrodom, balkonom, tarasom, ale również wnętrzom pałacowym, hotelowym, restauracyjnym, dworków i willi. Proponujemy 4 rodzaje wykończenia:

naturalna biel – świetnie komponuje się z nowoczesnymi rozwiązaniami;

patynowany - lekko postarzony, delikatnie muśnięty patyną czasu, (najbardziej popularny);

z ceglastym nalotem – nadający odcienia ciepłej barwy;

mocno postarzany – nadający elementom setki lat, mocno przyciemniany, w zagłębieniach brunatny i zielonkawy, idealny do starych parków i ogrodów.

Efekty pracy zostały docenione już w 1978 roku nagradzając pasję rodzinną oskarem europejskim dla działalności gospodarczej APOLLO D’ORO.

Wszystkie elementy są przeznaczone tylko do celów dekoracyjnych, nie mogą być stosowane jako elementy kostrukcyjne. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności wynikającej z niewłaściwego ich stosowania.
Rozmiary i waga są przybliżone, zastrzegamy sobie prawo w dowolnym momencie i według własnego uznania modyfikować je wyłącznie w celu poprawy produkcji.

Zobacz inne produkty z tej kategorii

SCENKA EGIPSKA 41x38 cm - od 310 zł
USTA PRAWDY średnica 68 cm: 590 zł
HERB SZLACHECKI - 69x56 cm - 490 zł
BLIŹNIĘTA 34x115 cm - 580 zł
MASKA LWA - 54x34 cm - 390 zł
RAFFAELLO 56x102 cm - 580 zł
quickpro.CMS Standard