USTA PRAWDY

USTA PRAWDY

Wymiary:

  • Średnica 68 cm

Waga: 36 kg

Dostępne kolory:

  • patynowany

Zapytaj lub kup produkt

Cena: 430 zł

Koszt przesyłki: 100 zł

Termin realizacji: 3 dni

Podstawowe informacje o produkcie

Okrągły medalion wykonany jest z mieszanki zmielonego marmuru i białego cementu.  Haki z tyłu umożliwiają zawieszenie na elewacji budynku, bądż we wnętrzu, może być wykorzystany również jako fontanna po umieszczeniu wylewki w otworze.

Pierwowzór znajduje się w przedsionku kościoła Santa Maria in Cosmedin w Rzymie. Wedle średniowiecznej legendy, temu kto włożył swoją dłoń do ust i składał fałszywe świadectwo, usta odgryzały kończynę.

Szczegółowe informacje o produkcie

Jesteśmy obecni na rynku od prawie 50 lat. W ciągu tego czasu udało się opracować technologię, która dzięki zastosowaniu wyłącznie włoskich materiałów najwyższej jakości, granulatu marmurowego (słynny marmur z Carrary) i białego cementu, osiągnęła produkt o niezrównanej spoistości i odporności na wszelkie warunki klimatyczne. Producent stawia na jakość, więc wszelkie wykończenia są traktowane ręcznie z najwyższą starannością. Efekt finalny nadaje cechy naturalnego starzenia elementów i umożliwia w prosty sposób wkomponowanie w otoczenie. Odrobiną wyobraźni i kreatywności można nadać atmosferę starożytnej harmoni ogrodom, balkonom, tarasom, ale również wnętrzom pałacowym, hotelowym, restauracyjnym, dworków i willi. Proponujemy 4 rodzaje wykończenia:

naturalna biel – świetnie komponuje się z nowoczesnymi rozwiązaniami;

patynowany - lekko postarzony, delikatnie muśnięty patyną czasu, (najbardziej popularny);

z ceglastym nalotem – nadający odcienia ciepłej barwy;

mocno postarzany – nadający elementom setki lat, mocno przyciemniany, w zagłębieniach brunatny i zielonkawy, idealny do starych parków i ogrodów.

Efekty pracy zostały docenione już w 1978 roku nagradzając pasję rodzinną oskarem europejskim dla działalności gospodarczej APOLLO D’ORO.

Wszystkie elementy są przeznaczone tylko do celów dekoracyjnych, nie mogą być stosowane jako elementy kostrukcyjne. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności wynikającej z niewłaściwego ich stosowania.
Rozmiary i waga są przybliżone, zastrzegamy sobie prawo w dowolnym momencie i według własnego uznania modyfikować je wyłącznie w celu poprawy produkcji.

Zobacz inne produkty z tej kategorii

PORWANIE SABINEK 49x86 cm - od 390 zł
MASKA LWA CARACALLA - 30x25 cm - od 250 zł
ŚREDNIOWIECZE 36x78 cm - 360 zł
PARADISO 54x61 cm - 380 zł
MEDALION JAN PAWEŁ XXIII - od 420 zł
MASKA LWA - 54x34 cm - 390 zł
quickpro.CMS Standard