SCENKA EGIPSKA 41x38 cm

SCENKA EGIPSKA 41x38 cm

Wymiary:

  • wysokość 41 cm
  • szerokość 38 cm

Waga: 14 kg

Dostępne kolory:

  • biały
  • patynowany
  • z ceglastym nalotem
  • mocno postarzany

Zapytaj lub kup produkt

Cena: od 310 zł

Koszt przesyłki: 50 zł

Termin realizacji: około 2 tygodnie

Podstawowe informacje o produkcie

Płaskorzeźba wykonana ze zmielonego marmuru Carrara i białego cementu. Zawieszki z tyłu umożliwiają montaż na ścianie elewacji bądź we wnętrzu. Podana wyżej cena dotyczy płaskorzeźby białej. Patynowana 330 zł, z ceglastym nalotem i mocno postarzany 350 zł.

Szczegółowe informacje o produkcie

Jesteśmy obecni na rynku od prawie 50 lat. W ciągu tego czasu udało się opracować technologię, która dzięki zastosowaniu wyłącznie włoskich materiałów najwyższej jakości, granulatu marmurowego (słynny marmur z Carrary) i białego cementu, osiągnęła produkt o niezrównanej spoistości i odporności na wszelkie warunki klimatyczne. Producent stawia na jakość, więc wszelkie wykończenia są traktowane ręcznie z najwyższą starannością. Efekt finalny nadaje cechy naturalnego starzenia elementów i umożliwia w prosty sposób wkomponowanie w otoczenie. Odrobiną wyobraźni i kreatywności można nadać atmosferę starożytnej harmoni ogrodom, balkonom, tarasom, ale również wnętrzom pałacowym, hotelowym, restauracyjnym, dworków i willi. Proponujemy 4 rodzaje wykończenia:

naturalna biel – świetnie komponuje się z nowoczesnymi rozwiązaniami;

patynowany - lekko postarzony, delikatnie muśnięty patyną czasu, (najbardziej popularny);

z ceglastym nalotem – nadający odcienia ciepłej barwy;

mocno postarzany – nadający elementom setki lat, mocno przyciemniany, w zagłębieniach brunatny i zielonkawy, idealny do starych parków i ogrodów.

Efekty pracy zostały docenione już w 1978 roku nagradzając pasję rodzinną oskarem europejskim dla działalności gospodarczej APOLLO D’ORO.

Wszystkie elementy są przeznaczone tylko do celów dekoracyjnych, nie mogą być stosowane jako elementy kostrukcyjne. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności wynikającej z niewłaściwego ich stosowania.
Rozmiary i waga są przybliżone, zastrzegamy sobie prawo w dowolnym momencie i według własnego uznania modyfikować je wyłącznie w celu poprawy produkcji.

Zobacz inne produkty z tej kategorii

HERB MOSIĘŻNY: od 2900 zł
HERB RODOWY z lilią 52x30 cm: 700 zł
ALLELUJA 50x26 cm: 550 zł
PŁASKORZEŹBA ANIOŁOWIE 51x115 cm: 580 zł
MASKA LWA - 54x34 cm - 390 zł
MASKA ZŁOTE RUNO - 34x26 cm - 250 zł
quickpro.CMS Standard