TACITA

TACITA

Wysokość: 85 cm

Waga produktu: 24 kg

Średnica podestu: 20 cm

Cena produktu: 800 zł

Termin realizacji: około 30 dni

Producent: ITALPARK

Kod produktu: 419

Zapytaj lub kup produkt

Podstawowe informacje o produkcie

Klasyczna rzeźba ogrodowa, przedstawia kobietę, która swoimi ruchami wydaje się wyłaniać ze świata rzeczywistego, aby zanurzyć się w swoim skrytym, fantastycznym świecie wyobrażonych postaci i krain. Rzeźba ta niesie za sobą głęboką symbolikę, może być interpretowana jako wyraz pragnienia ucieczki przed trudami dnia codziennego i chwilowego oddania się marzeniom i fantazjom.

Kobieta, przedstawiona w rzeźbie symbolizuje tęsknotę za ucieczką od rutyny i problemów życia codziennego. Jej ruchy sugerują, że chce oderwać się od ziemi, unosząc się w sferę wyobraźni i marzeń. Przeniesienie się do świata fantazji może oznaczać chęć poszukiwania inspiracji, kreatywności lub po prostu chwilę oderwania się od rzeczywistości.

Rzeźbę można interpretować jako personifikację pragnienia osiągnięcia równowagi między życiem codziennym a sferą marzeń, jest symbolicznym aktem szukania równowagi psychicznej, w której można znaleźć ulgę i wytchnienie. W ogrodzie taka figura może stworzyć przestrzeń sprzyjającą refleksji, medytacji i oderwaniu się od bieżących problemów, zachęcając do czerpania radości z chwil obecnych i pozostawania otwartym na świat wyobraźni. Często wyciągnięte ze świata fantazji wnioski pozwalają na to, by znaleźć nowe rozwiązania dla związanych z dniem codziennym problemów, spojrzeć na nie z nieco innej perspektywy. Oddanie się chwili zadumy nad klasycznym pięknem, otoczonym zielenią ogrodu pozwoli oczyścić myśli i odnaleźć wibrację, która pozwoli zwalczyć stres, zmierzyć się z nadmiernym hiperbolizowaniem codziennych, niewielkich potknięć i przynieść proste rozwiązania dla pozornie zawiłych problemów.

Znajdująca się zdjęciu rzeźba prezentowana jest na podeście SOCRATE.

Szczegółowe informacje o produkcie

Nasze posągi są obecne na rynku od prawie 50 lat. W ciągu tego czasu udało się opracować technologię, która dzięki zastosowaniu wyłącznie włoskich materiałów najwyższej jakości, granulatu marmurowego (słynny marmur z Carrary) i białego cementu, osiągnęła produkt o niezrównanej spoistości i odporności na wszelkie warunki klimatyczne. Producent stawia na jakość, więc wszelkie wykończenia są traktowane ręcznie z najwyższą starannością. Efekt finalny nadaje cechy naturalnego starzenia elementów i umożliwia w prosty sposób wkomponowanie w otoczenie. Odrobiną wyobraźni i kreatywności można nadać atmosferę starożytnej harmoni ogrodom, balkonom, tarasom, ale również wnętrzom pałacowym, hotelowym, restauracyjnym, dworków i willi. Proponujemy 4 rodzaje wykończenia:

naturalna biel – świetnie komponuje się z nowoczesnymi rozwiązaniami;

patynowany - lekko postarzony, delikatnie muśnięty patyną czasu, (najbardziej popularny);

z ceglastym nalotem – nadający odcienia ciepłej barwy;

mocno postarzany – nadający elementom setki lat, mocno przyciemniany, w zagłębieniach brunatny i zielonkawy, idealny do starych parków i ogrodów.

Efekty pracy zostały docenione już w 1978 roku nagradzając pasję rodzinną oskarem europejskim dla działalności gospodarczej APOLLO D’ORO.

Posąg instaluje się na solidnych podstawach i dobrze wypoziomowanych powierzchniach. W przypadku wystąpienia uchybień, mogą być one korygowane za pomocą klinów z twardego materiału (drewno lub plastik), pod warunkiem że nie wpływają na jego stabilność.

 

Wszystkie elementy są przeznaczone tylko do celów dekoracyjnych, nie mogą być stosowane jako elementy kostrukcyjne. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności wynikającej z niewłaściwego ich stosowania.
Rozmiary i waga są przybliżone, zastrzegamy sobie prawo w dowolnym momencie i według własnego uznania modyfikować je wyłącznie w celu poprawy produkcji.

Posągi są odpowiednio pakowane na paletach i większość z nich wysyłana jest bezpośrednio od producenta we Włoszech do klienta finalnego, co eliminuje ryzyko uszkodzeń podczas przepakowań i przeładunków.
Podesty zamawia się osobno.

Zobacz inne produkty z tej kategorii

AMOR I PSYCHE
BOGINI SZCZĘŚCIA
EROS I SOLEA
BUDDA 3
VENERA
TANCERKA
quickpro.CMS Standard