KONDOR: 2800 zł

KONDOR: 2800 zł

Wymiary:

  • wysokość 108 cm
  • podstawa 44x56 cm

Waga: 181 kg

Dostępne kolory:

  • biały
  • patynowy
  • z ceglastym nalotem
  • mocno postarzany

Zapytaj lub kup produkt

Cena: od 2800 zł

Koszt przesyłki: 200 zł

Termin realizacji: do 30 dni

Podstawowe informacje o produkcie

Posąg wykonany jest z mieszanki zmielonego marmuru Carrara i białego cementu. Podana wyżej cena dotyczy figury białej. Patynowana, z ceglastym nalotem i mocno postarzany 3000 zł.

Posąg stoi na kolumnie uniwersalnej: wysokość  86cm, wymiary podstawy - 50x50, waga 196kg, cena 1380 zł.

Szczegółowe informacje o produkcie

Nasze posągi są obecne na rynku od prawie 50 lat. W ciągu tego czasu udało się opracować technologię, która dzięki zastosowaniu wyłącznie włoskich materiałów najwyższej jakości, granulatu marmurowego (słynny marmur z Carrary) i białego cementu, osiągnęła produkt o niezrównanej spoistości i odporności na wszelkie warunki klimatyczne. Producent stawia na jakość, więc wszelkie wykończenia są traktowane ręcznie z najwyższą starannością. Efekt finalny nadaje cechy naturalnego starzenia elementów i umożliwia w prosty sposób wkomponowanie w otoczenie. Odrobiną wyobraźni i kreatywności można nadać atmosferę starożytnej harmoni ogrodom, balkonom, tarasom, ale również wnętrzom pałacowym, hotelowym, restauracyjnym, dworków i willi. Proponujemy 4 rodzaje wykończenia:

naturalna biel – świetnie komponuje się z nowoczesnymi rozwiązaniami;

patynowany - lekko postarzony, delikatnie muśnięty patyną czasu, (najbardziej popularny);

z ceglastym nalotem – nadający odcienia ciepłej barwy;

mocno postarzany – nadający elementom setki lat, mocno przyciemniany, w zagłębieniach brunatny i zielonkawy, idealny do starych parków i ogrodów.

Efekty pracy zostały docenione już w 1978 roku nagradzając pasję rodzinną oskarem europejskim dla działalności gospodarczej APOLLO D’ORO.

Rozmiary i waga są przybliżone, zastrzegamy sobie prawo w dowolnym momencie i według własnego uznania modyfikować je wyłącznie w celu poprawy produkcji.

Podesty zamawia się osobno.

Zobacz inne produkty z tej kategorii

PARA LWÓW od 1300 zł
LEW od 700 zł
BULLDOG: od 400 zł
PIES: od 530 zł
ORZEŁ: 930 zł
GĘŚ: od 570 zł
quickpro.CMS Standard