DONICE HORTENSJE przyścienne

DONICE HORTENSJE przyścienne

Wymiary:

  • wysokość 55 cm
  • szerokość 73x35 cm

Waga: 20 kg

Dostępne kolory:

  • biały
  • patynowy
  • z ceglastym nalotem
  • mocno postarzany

Zapytaj lub kup produkt

Cena: od 250 zł

Koszt przesyłki: w zależności od wielkości donicy

Termin realizacji: do 30 dni

Podstawowe informacje o produkcie

Bogato zdobiona donica wykonana jest z granulowanego marmuru Carrara i białego cementu. Otwór na dnie umożliwia odpływ nadmiaru wody.

Podana wyżej cena dotyczy donicy przyściennej o wysokości 55 cm, szerokości 73x35 cm w białym kolorze, patynowana 520 zł, z ceglastym nalotem i mocno postarzana 555 zł.

W naszej ofercie posiadamy również donice HORTENSJA wolnostojące.

Donica HORTENSJA wolnostojąca o wysokości 57 cm, średnicy 72 cm w białym kolorze 700 zł, patynowana 740 zł, z ceglastym nalotem i mocno postarzana 780 zł.

Donica HORTENSJA wolnostojąca o wysokości 40 cm, średnicy 40 cm biała 380 zł, patynowana 400 zł, z ceglastym nalotem lub mocno postarzana 420 zł.

Szczegółowe informacje o produkcie

Ważne jest aby odpowiednio zadbać o donice i zapewnić odpływ wody. W przypadku gdy otwór na odpływ będzie zatkany woda pozostająca wewnątrz zimą może zamarznąć i uszkodzić donicę. Aby tego uniknąć należy:

- Przed posadzeniem rośliny i wsypaniem ziemi, na dnie donicy ułożyć kawałki ceramiczne lub kamyki, aby nadmiar wody swobodnie po nich spływał.

- Zwrócić uwagę na podłoże, na jakim stawiamy donicę, grząska ziemia czy glina może zatkać odpływ, w tym przypadku zaleca się uniesienie donicy, lub postawienie jej na kamykach.

Zapewnienie takich warunków sprawi, że roślina będzie miała odpowiedni drenaż, a donica zapełniona ziemią lub pusta zniesie każdą zimę.

Nasze donice, kwietniki i wazy są obecne na rynku już od prawie 50 lat. W ciągu tego czasu udało się opracować technologię, która dzięki zastosowaniu wyłącznie włoskich materiałów najwyższej jakości, granulatu marmurowego (słynny marmur z Carrary) i białego cementu, osiągnęła produkt o niezrównanej spoistości i odporności na wszelkie warunki klimatyczne. Producent stawia na jakość, więc wszelkie wykończenia są traktowane ręcznie z najwyższą starannością. Efekt finalny nadaje cechy naturalnego starzenia elementów i umożliwia w prosty sposób wkomponowanie w otoczenie. Odrobiną wyobraźni i kreatywności można nadać atmosferę starożytnej harmoni ogrodom, balkonom, tarasom, ale również wnętrzom pałacowym, hotelowym, restauracyjnym, dworków i willi.

Proponujemy 4 rodzaje wykończenia:

naturalna biel – świetnie komponuje się z nowoczesnymi rozwiązaniami;

patynowany - lekko postarzony, delikatnie muśnięty patyną czasu, (najbardziej popularny);

z ceglastym nalotem – nadający odcienia ciepłej barwy;mocno postarzany – nadający elementom setki lat,

mocno przyciemniany, w zagłębieniach brunatny i zielonkawy, idealny do starych parków i ogrodów.

Efekty pracy zostały docenione już w 1978 roku nagradzając pasję rodzinną oskarem europejskim dla działalności gospodarczej APOLLO D’ORO.

Donicę instaluje się na solidnych podstawach i dobrze wypoziomowanych powierzchniach. W przypadku wystąpienia uchybień, mogą być one korygowane za pomocą klinów z twardego materiału (drewno lub plastik), pod warunkiem że nie wpływają na stabilność.

Wszystkie elementy są przeznaczone tylko do celów dekoracyjnych, nie mogą być stosowane jako elementy kostrukcyjne. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności wynikającej z niewłaściwego ich stosowania.
Rozmiary i waga są przybliżone, zastrzegamy sobie prawo w dowolnym momencie i według własnego uznania modyfikować je wyłącznie w celu poprawy produkcji.

Wszystkie pojemniki są odpowiednio pakowane na paletach i większość z nich wysyłana jest bezpośrednio od producenta we Włoszech do klienta finalnego, co eliminuje ryzyko uszkodzeń podczas przepakowań i przeładunków.
Podesty zamawia się osobno.

Zobacz inne produkty z tej kategorii

OSŁONA VERMILIO: od 400 zł
COROLLA od 460 zł
PARA MIS GEMINI: od 2100 zł
KWIETNIK ALBA od 300 zł
WAZON RÓG OBFITOŚCI od 1140 zł
WAZY CYNIA 1490 zł
quickpro.CMS Standard